| iAngel a întrebat:

Sunt impreuna cu prietena mea de 2 luni, o iubesc enorm de mult, dar ea, cand sunt la petreceri cu ea imi mai spune sa nu mai stau asa tot timpul numai cu ea, sa ies sa dansez si cu altcineva, si ea sa danseze cu altcineva, sa mai ne lasam si aer intre noi, dar eu nu pot, o iubesc enorm, si in seara de revelion m-a durut chestia asta enorm, vroiam sa fiu numai cu ea si mi-a spus chestia asta.sa mai fim si singuri putin timp ca, cand suntem la petreceri, sa mai stam si cu ceilalti nu doar noi, si cand ne intalnim doar noi doi atunci pot sa fiu cum vreau, o iubesc enorm si chestia asta m-a afectat si am stat inchis la mine in camera cam 2 ore, dupa 2 ore nu stia unde sunt, mi-a intrebat toti prietenii, pana a venit la mine in camera si m-a vazut stand in pat, gandindu-ma sa ma schimb, sa fiu mai rece, a venit la mine si a zis ca ii pare rau daca m-a facut sa sufar si nu am bagat-o in seama, i-am zis ca o sa vorbim mai incolo si ca vreau sa stau putin timp singur, pe urma sarise la mine in brate ma strangea in brate si vroia sa ma sarute si nu o lasam, o dadeam la o parte. Vreau sa ma schimb exact cum vrea ea, nu vreau sa o pierd, deci ce trebuie sa fac sa ma schimb, sa fiu mai indiferent, ca sunt un tip care cand iubeste pe cineva si sta langa acea persoana, nu poate rezista sa nu se uita la ea, sa stea numai cu ea, i-au spus prietenei mele, multe fete ca nu gaseste un baiat asa ca mine, sa o iubeasca atat de mult si sa aiba grija de mine, si ea crede ca ma pierde, vreau sa ma schimb sa fiu mai rece, ce sa fac

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Daca esti chiar asa de obsedat de ea, inchide-o undeva si nu o mai lasa laughing
Pai normal ca are dreptate, cand te afli la un chef tu nu ai prieteni cu care sa mai stai si uh de vorba este chiar culmea, sa mai vorbesti cu unul cu celalalt
Imi da impresia ca stai lipita de ea laughing, mai dezlantuie-te si tu putin.
Serios dupa asta ai fugit acasa ca si o fetita laughing
si te-ai mai si inchis in camera laughing?
Pfoaii laughing laughing laughing

Maturizeza-te frate
paaaaaa

| iAngel explică (pentru Ofiintă):

Am destui prieteni, cheful de revelion s-a tinut la mine acasa, camera mea este la etajul 2 al casei, nu am fugit nicaieri, petrecerea s-a tinut jos pe holul mare si la etajul 1 unde sunt camere daca vrei sa stai cu vreo fata, doar ca a fost naspa sa aud asta de la ea

| 0PopaPorno a răspuns:

Pai de ce sa te schimbi, sa fii mai rece? Asa nu o sa-i faci pe plac. Incearca sa mai stai de vorba si cu alti oameni cand esti cu ea prin preajma. Fa cum zice ea si vezi daca merge. Nimanui nu cred ca i-ar placea asa mereu mereu ''sufocat'' laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca o sufoci. Ce crezi ca femeia-i animal de companie.