| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de 6 luni.Aseara cred ca am facut un pas important in relatia noastra. am inceput sa ne sarutam sa ne atingem nimic special am mai facut asta insa am inceput sa ne sarutam din ce in ce mai pasional si atingeri tot mai indraznete, el era putin timid se limita sa isi plimbe mana pe spatele meu si pe abdomen. I, am luat mana si i.am pus-o pe pieptul meu. Mi, a desfacut sutienul ...atingeri,,sarutari si cam atat. A fost o senzatie placuta pentru aman2 imi soptea ca ma iubeste si ca nu vrea sa ma mai supar pe el bla bla bla.
L.am vazut putin timid in general e timid sau rusinos desi e mai mare ca mine cu 2 ani mereu cand l,am intrebat de fostele lui si relatiile intime mi.a dat niste raspunsuri aiurea sau facea glume nu imi spunea nimic concret. Eu am vrut doar sa ne cunoastem mai bine sa comunicam dar el nu prea vrea...
Acum nu stiu care e parerea lui despre,,,aseara mi, a spus doar ca a fost cea mai frumos seara si cam atat adica ma asteptam la mai mult mi, a spus sa nu imi fac impresie gresita despre el ca vrea sa profite de mine.As vrea sa il fac sa fie mai deschis cu mine sa stiu parerea lui, sper sa nu isi fi facut el o parere proasta despre mine, am facut ce am simtit!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate a avut un trecut naspa sau asa ii place sa fie mai retras fata de viata personala cu celalalte tipe.

| mona a răspuns:

Eu cred ca te iubeste si nu vrea sa profite de tine stiind ca si tu il iubesti

| shadow72 a răspuns:

Ar fi prea idiot sa inteleaga altceva decat cat de mult il iubesti din gestul tau

| alabalaportocalala a răspuns:

Poate tu eşti prima lui iubită pentru că aşa cum ai spus şi tu este cam timid şi nu prea ştie ce face sau nu ştie sa-şi exprime sentimentele faţa de tine.

| Ovydiw a răspuns:

Nu e nimic deosebit, asa sant unii oameni, unii mai timizi altii mai indrazneti.
Iar comportamentul lui este asa mai ciudat pentru ca tu nu il poti intelege, doar pentru ca se comporta asa nu inseamna ca nu tine la tine sau nu te iubeste...
Sper sa va fie bine! Bafta!

| Manuela18 a răspuns:

Nu te lasa asa abordata de el. Cateva gesturi tandre, saruturi pasionale nu fac rau dar sa ai grija sa nu fie ceva mai mult daca nu esti inca pregatita. Incerca sa nu il intrebi prea des de fostele sale relatii daca el nu vrea sa-ti raspunda, o sa-ti zica el la momentul potrivit. Ai grija de tine, e posibil sa fie un baiat bun dar si sa o faca pe timidul ca sa-i oferi mai mult. Te mai astept cu mai multe informatii despre relatia voastra.:*

| HaarpCord97 a răspuns:

Aceeas chestie am facut-o si eu cu prietena mea, ai incredere in el te iubeste si nu vrea sa stea cu tine doar ca sa profite de "corpul" tau face asta pentru ca te iubeste, nu ai precizat varsta pe care o aveti amandoi insa daca tu spui ca e timid orice barbat nu ar rezista "fanteziilor" ale fetelor.