| deadman a întrebat:

Sunt in clasa cu o fata care e un fel de curva scolii. Din cate am auzit si-a tras-o cu destul de multi din liceu, chiar si cu un coleg din clasa. Chestia e ca vreau si eu, dar nu stiu cum sa ii spun. Idei? Raspundeti cu seriozitate, va rog!

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Doamne, pe cuvântul meu că nu aveţi minte unii dintre voi. Vă lăsaţi duşi de instinctele animalice şi vă ghidaţi după spiritul de turmă. Apoi, vă plângeţi că nu găsiţi fete cuminţi când de fapt sunteţi leşinaţi după spurcate.
Nu are demnitate, deci nu o să te refuze dacă o inviţi în pat.

| Wehrmacht a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti cu el?

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

De ce vrei şi tu? Îţi dai seama ce largă e? laughing Nici dacă te scufunzi în ea nu cred că o să mai simţi plăcere... ştii tu...dai ca surdu-n clopot. Însă, dacă nu îţi schimbi alegerea, bate-i nişte apropouri şi dă'te la ea. Într-un final sigur va accepta.

| etudor a răspuns:

In primul rand, te exprimi in scris foarte urat|. Daca e vb.de "un comportament CIUDAT, DEOCHEAT"elimina acest gand din mintea ta! Vrei sa te imbolnavesti? Mie mi-ar fi fost rusine sa postez asemenea intrebare...

| Carla01 a răspuns:

Vrei şi tu,aa? laughing) (scuze nu m-am putut abţine),păi ce să mai dacă e curvă rolling on the floor)) asta e meseria ei, vorbiţi pe facebook, dacă n-ai curaj să-i spui ş'apoi o inviţi pe acăsică laughing. Baftă la agăţat! rolling on the floor))), fundă?(ştiu deja am prea mult tupeu, daram zis să încerc rolling on the floor))

| ionutaka47 a răspuns:

Vrei sa fi si tu tarfa scolii?

| MarcelineBMTH a răspuns:

Da-te la ea. Incearca sa o faci sa intre intr-o relatie cu tine, daca se intampla asta, totul vine in mod natural si spontan. Daca nu reusesti sa o faci sa te placa, invit-o la tine. Spune-i ca va veti uita la un,, film,,... va sti ea ce inseamnawinking