| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita ff tare intr-un baiat vreau sa spun ca ne-am sarutat, ne-am plimbat impreuna(si peste 2 zile mi-a venit un sms ca sa terminam totul, nu am spus ca nu vreau si nu am dat intrebarea de ce?! dar am spus ca fie asa cum vrea el)de atunci vorbeam ii skriam eu prima rare ori kin imi skria el primul...acum nu i-am skris vreo saptamana eu nimic, nici pe mess, nici pe telefon sunt rare ori care nu imi skrie el pe mess de fapt eu de mai mult timp nu ii skriu prima pe mess, pina acum daca vedeam ca el nu skrie ii skriam eu! acum am incetat astazi m-a vazut si mia skris sms...imi face komplimente une ori! intr-un fel eu ma arat indiferenta! nu stiutiu ce sa cred. voi ce spuneti ce este asta ii plac sau nu? ce sa fac mai departe vreau tare sa fiu cu el dar nu vreau sa ma arat ca sunt obsedata dupa el! sfaturi va rog mult.VA MULTUmesc MULT :*:*:*

9 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Relatia voastra pare una cu nabadai la care se aplica du-te-n colo vino-ncoace, lasa-ma dar nu-mi da pace.Se pare ca atunci cand il bagi tu in seama nu te baga el, dar cand te baga el, nu il bagi tu.Este necesar sa aveti o discutie intre patru ochi si sa va decideti daca mai ramaneti impreuna sau nu.Insa nu-l mai respinge, pentru ca se va indeparta incet incet de tine pana cand isi va gasi pe alta si te va parasi. Sper sa se rezolve lucrurile intre voi.Succes!

| RaluE a răspuns:

rolling eyes fata v-a cerut ajutor, nu reprosuri. Pana la urma, fiecare scrie cum vrea. Nu va place, nu mai cititi si gata!

Cat despre tine, ar trebui sa ai o discutie mai intai cu tine, sa-ti dai seama de sentimentele pe care le ai pentru el, apoi sa aveti voi doi o discutie cat mai deschisa si serioasa cu putina si ai sa vezi ca totul se va rezolva.

Succes:*!

| claudiu123 a răspuns:

Bah ce ma enerveaza toti tocilarii astia care zic mereu ca vezi ca scrii gresit silly ma fata a cerut un raspuns voi ii ziceti cum sa scrie mai lasati-ma dracu in pace

stai singura un timp si iti vei da seama...si ca sa nu arati ca esti obsedata stai si tu o ora 2 pe zi cu el pupativa la plecare si aia e

Apropo vezi sa nu-ti fi dat teapa sper ca nu big grin Baftawinking

| ana_3219 a răspuns:

Intai invata sa scrii! "skris, vreo, i-am, rare ori, de fapt, komplimente...etc. lasa baietii si pune mana pe o carte!

| raducu a răspuns:

Ok, m'ai zapacit total cu scrisul tau. mi-a luat ceva timp sa decodez tot ce ai zis. daaaaaaar, mai pe scurt sa fiu, ti'a dat Ţapă!

| Ea_7898 a răspuns:

Cum sa nu ne legam, mai de fata?rolling on the floor
une mana pe o carte, invata sa scrii si mai documenteaza-te sa iti dezvolti vocabularul!
Si. in legatura cu intrebarea:
Clar ti-a dat teapa!rolling on the floor...probabil a vazut ca nu stii sa scrii=)

| dichi a răspuns:

Recomandarea mea, culca-te cu el si gata big grin

| dichi a răspuns:

Pentru toti cei care mai doresc sa ajute aceasta "cultivata" domnisoara, un mesaj dragut pe care mi l-a expediat in particular:

"Buna draga ma refer la raspunsul tau... daca faci tu acest lucru stupid nu spune la altii sa faca, si chiar iti scriu p-u ati spune ca esti -un nesimtit/-o nesimtita! care varianta iti convine aceea ti-o alegi! BAFTA"

As dori sa spun ca Ana are foarte mare dreptate. Tie iti trebuie o carte de limba romana papusico, nu sfaturi despre cu cine sa te culci happy

| adrian88_9398 a răspuns:

Are dreptate raducu.Tzia dat teapa!