| Dianka_4924 a întrebat:

Am o mica problemasadDeci, astazi am fost la o prietena de-a mea fiindk am avut niste treburi, cand am venit acasa sora prietenei(Prietena a ramas la mine'pe noapte)m-a sunat si a spus sa intru pe net ca prietenul meu a spus ca trebuia deakums a ajung acasa si ca daca nu sint in 10 min se supara rausadAm ajuns, ea m-a sunat.Eu am intrat pe net si i-am skris, l-am intrebat ce face si a skris "nimic"si atit. L-am intrebat ce-i cu el, a raspuns la fel, apoi i-am skris "nu stiu ce-i cu tine', ori vrei sa ne certam, sau dracu'stie, pk"Si el nu mi-a mai raspuns.chiar nu stiutiu ce-i cu el, nu era asa pina acum, nici macar nu am dat vreun motiv de supararesadApoi am citit msj lui (a vb cu un baiat)shia skris ca unu de la ei de la gazda trebuie sa-si aduc prietena sa acolo, si ca poate ia da si lui o bukatabig grinnu stiutiu, poate a spus-o in gluma, dar totusisadCum sa procedez? Sa ii skriu sau nu? El miine vine acasa(e in alt oras)si dupa idee trebuie sa ne intalnim ca de obicei, dar... Ajutati-ma please(fundita)=*

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Vorbeste cu el, si intreaba-l de ce este asa, dintr-o data, iti ava explica el, discutati.
Bafta.

| SperanteSpulberate a răspuns:

Pai, cine stie ce a auzit sau ce are, dar cred ca nu ii pasa de tine, si voi adica de relatia voastra, din comportamentul lui asta reiese. Eu zic sa il lasi, si vezeti de treaba, daca te iubeste iti va scrie el, si isi va cere scuze, pentru ca tu nu ai de ce sa iti ceri scuze! Sper ca te-am ajutat!
Bafta si Craciun Fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooo andreea.ganditoarea...cum naiba ai mai ajuns si tu pe aici.laughinglaughing

| deeagrecia15 a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa zic ar fi bine sa va intalniti si sa stati de vorba despre ceea ce se intampla cu voi fata in fata nu prin mess si sunt sigura ca totul va reveni la normal tongue mult noroc>big grin