| AnaPopescu a întrebat:

Sunt ingrijorata. Acum 4 zile am facut sex cu prietenul meu si dupa terminarea actului sexual el nu a iesit imediat si prezervartivul a ramas in mine. Era putin in afara si imi este frica ca atunci cand l-am scos sa nu fi facut ceva gresit.Menstruatia trebuie sa-mi vina in cateva zile. dar nu stiu. chiar daca imi vine menstruatie e posibil sa fiu insarcinata?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ce prieten ai si tulaughing nu-i in stare sasi tina prezervativulaughing

| Phutui a răspuns:

Cum sa ramana prezervativul in tinelaughingma oameni buni ma omorati cu zile! data viitoare sa il lege cu sarma sa nu mai fuga.laughing

| Eufourikul a răspuns:

Stai linistita mi s-a intamplat si mie! vad pe categoria asta numai intrebari de genu oare am ramas insarcinata mi-a intarziat ciclu si asa mai departe! ciclu iti poate intarzia oricum nu neaparat e un simptom al sarcinii...al doilea lucru cand sunteti asa panicate si speriate cel mai sigur lucru este un simplu test de sarcina nu intrebari ca pana la urma noi n-am privit prin lupa cum sa despasurat partida voastra de sex sau dragoste! nu o spun cu rautate dar eu sunt realist

| DooM a răspuns:

Da chiar laughingrolling on the floor ce imi place categoria asta ueori gasesc intrebari foarte stipide ba de mori de ras `nu-i in stara sa isi tina prezervativu pe el` laughing rolling on the floor

| newfcsb17 a răspuns:

Din cate stiu, daca se intampla asta trebuie sa te duci urgent la un doctor pentru un control.Normal daca iti vine ciclu nu esti insarcinata! Sper sa fie totul in regula!

| morenaRox a răspuns:

E prea devreme pentru asta, insa pentru siguranta ta, fa un test de sarcina peste 21 zile daca nu esti sigura de cele intamplate.

| ColaStar a răspuns:

Daca iti vine menstruatie si curge cum trebuie nu esti insarcinata, dar mai bine ai merge la doctor trebuie sa fi sigura