| firstsnow a întrebat:

Sunt intr-a saptea. pana acum cateva saptamani am stat in banca ca o fata care ma cam enerva. era un baiat care ma privea in continu in timpu orelor sau cel putin asa credeam. era foarte dragut cu mine. credeam ca ma place...credeam...eu nu-l placeam peel da nu ma deranja ca el ma placea. de curand m-am mutat de langa fata cu came stateam in banca. si el s-a shimbat radicat.adica pe mine nu ma deranjaza, da vreau sa stiu daca m-a placut candva. dau fundita la la care ma lamureste

Răspuns Câştigător
| N3rvos a răspuns:

Poate ca dupa cum ai spus tu, el te placea dar tu nu, el o fi sesizat asta si a renuntat la gandul asta (Ipoteza 1)
Poate ca o placea pe colega ta si se purta frumos si cu tine si cu ea, cu tine pentru a se apropia de ea(cum s-a spus si mai jos)Ipoteza 2
Poate ca urmau niste teste si vroia sa il ajutzi, crede`ma e foarte reala kestiia asta eu cand eram in liceu mereu faceam asta laughing ca sa trec la teste laughing ipoteza 3
Poate ca intre timp i s-a pus pata pe alta fata ipoteza 4
Parere mea este sa vb cu el sa il bagi asa putin in seama sa vezi daca incepe iar sa se poarte frumos cu tine daca da inseamna ca a simtit ca nu il bagi in seama si s-a retras si acum ca il bagi in seama continua ce incepuse, daca tot face pe indiferentul parerea mea este sa iti vezi de treaba ta ca si inainte si gata ca inseamna ca nici el nu stie ce vreawinking

3 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Pai daca exact cand te*ai mutat de LG X ta colega inseamna ca a vrut sa te foloseasca pe tine intr'un fel pentru a se apropia de ea, credstraight face
si poate te placea! iar at cand te*ai mutat de LG colega ta s-a dus dracu' toata iubirealaughing! de ce nu il intrebi pe el?

| Anakatsu a răspuns:

Dc nu il intrebi? ar fi mult mai usor

daca te-ai inselat atunci esti praf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabi nu stiu dar poate ti se parea ca se uita la tine...sa nu uiti sa dai funditalaughing)))