| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Sunt intr-o dilema.:d.adek...acum doua zile am vb pe mess cu baiatul pe care il plac cel mai mult...love struck...si a inceput sa imi zica viata mea, k se gandeste la mine...si m-a intrebat daca vreau sa fiu q el:d...eu nu l`am crezut si mia spos k o sa ma intrebe la scoala.si a doua zi.la scoala.nu m-a intrebat nimic.se purta ciudat.mentionez.k le-am spos prietenelor mele. ca am sa-i spun k nu vreau q el.si pe mess cand l`am intrebat ce face. mia spos k nu vrea sa vb q mine.si k e suparat pe mine.si nu inteleg dc...nu i-am spos nimic rau.nu i-am facut nimic.asa dintr`o data.crying...credeti ca i`au spos prietenele mele k nu vreau q el? ...nu mai inteleg nimic.crying. el mi-a spos k vb serios...chiar daca n`am sa-l cred.sadsad...

raspuns cat mai rapid.kisskiss.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sigurantza i-au spus si crede-ma ca desi le consideri prietenele tale, au stiut in ce mod sa ii spuna astfel incat el sa se simta. jignit sa zicem...

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca dupa doua zile iti spune "viata mea" atunci sa stii ca n-are nici un gand serios, doar se joaca cu tine, se distreaza pe seama ta. De-aia o si face pe suparatul, ca sa vada cum te comporti, eventual sa rada pe seama ta, a nedumeririi tale.

| monyk a răspuns:

Buna, e din cauza prietenelor cu siguranta...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Vorbeste cu el si data viitoare nu te mai lua dupa "prietene"

| simoSTAR a răspuns:

Pai nu le poti numi prietene si daca tot iti place de el, spune-i asta si ca raspunsul tau era negativ doar pentru simplul fapt ca u credeai ca glumeste.happy

| marsy a răspuns:

E un pampalau. Si se observa dupa modul in care te trateaza. in primul rind cu neseriozitate. Lasa-l in pace. e copilaros. Si nu fi trista. ai skapat mai usor de o piedika.hee hee

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Sa nu mai ai incredere in orice "prietena ", caci vezi si tu unde s-a ajuns!happy

| georgiana a răspuns:

Este posibil! ai grija la prietenele tale, daca nu stiu sa tina un secret nu le mai spune...nu trebuie sa le impartasesti chiar tot!big grin
Vorbeste cu baiatul respectiv si inceraca sa afli despre ce este vorba! have a nice day!:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Viața mea"? Cocalari peste tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic ca a facut misto de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca te place.thinking
Sau doar se joaca cu tinethinking
Lasa'l in pace.
Mai sunt baieti pe lume.