| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o relație cu o fata, dar nu am "făcut-o" pana acum, da parca nici nu as face-o in viitorul apropiat, am vorbit cu ea și ne-am zis ca avem timp, dar parca ceva ma trage sa nu o fac, pentru ca nu vreau sa-mi bat joc de ea.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca abia ai terminat licuel, deci ai 18-19 ani. Daca ai relatii fara sex si nici nu vrei sa ai sex cu iubita, ca sa nu para ca-ti bati joc de ea, ce vei face in viitor, te masturbezi pana la 25-30 de ani, cand ai de gand sa te insori?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am avut o relatie de genul, si am ajuns la concluzia ca nu ne potriveam deloc la pat. Nu vedeam nimic sexy la ea, nici macar in timpul actelor.
Tu ar trebui sa-ti lucrezi putin psihicul, sa consideri sexul ceva placut pentru ambii, iar ea ar trebui sa te provoace putin, ideal prin discutii in care sa va expuneti amandoi preferintele, poate si niste petting la inceput.

| Plato a răspuns:

Foarte bine, dar nu e nicio intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi întrebarea ta este?

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai cum adica ..sa ti bati joc de ea?
Doar nu o... si apoi sa i spui la revedere! Daca stai cu ea doar pentru sex spune i de pe acum la revedere! daca nu vrei sa ti bati joc de ea!