| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Sunt intr-o relatie cu o fata de 2 zile si ma place, o plac, ma iubeste, o iubesc, dar as vrea ca relatia noastra sa dureze macar 2 luni si as vrea sa o sarut dar mie cam rusine de fata cu colegii mei si ai ei, si avem amandoi 13 ani big grin. Cum sa o sarut fara sa vada altcineva?

Răspuns Câştigător
| xALeXdXx a răspuns:

Doamneeeee, ba frate daca o iubesti dc dracu tie rusine cu ia? ea fa un test de curaj si gandeste-te bine, dupa ai sa vezi ca ai sami multumesti, deci: dupa scoala de fata cu toata lumea ia-o in brate si sarut-o cu foc... [da nici ca disperatu] asa o sa se duca toata rusinea [ps daca o iubesti intr-adevar n-are dc sa-ti fie rusine cu ea ]winking

| Catalyn13Barcelona explică (pentru xALeXdXx):

Nu sunt cu ea in clasa si doar lunea si vinerea iesim la aceleasi ore big grintongue.

| xALeXdXx a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Atunci actioneaza... dar daca chiar esti atat de rusinos ia-o si sarut-o intr-un loc mai retras...

| Catalyn13Barcelona explică (pentru xALeXdXx):

Am sa incerc laughing

| xALeXdXx a răspuns (pentru Catalyn13Barcelona):

Ai reusit?

| Catalyn13Barcelona explică (pentru xALeXdXx):

Nici nu am incercat laughing. Dar da-mi id-ul tau prin mesaj happy

11 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pur si simplu o inviti la o plimbare in parc gasiti o banca mai departe de lume daca te rusinezi si de straini nu doar de colegi, si o saruti. Oricum daca o iubaresti asa mult, ar trebui s-o saruti intr-un loc asa mai frumos nu in curtea scolii. Nu te mai gandi cat o sa dureze ca n-are rost, lasa-te purtat de evenimente. Va sta cu tine atat cat va fi sa fie.

| Vali96 a răspuns:

Ce iubire e asta la 2 zile dupa relatie

| xALeXdXx a răspuns (pentru Vali96):

Mai sti, poate chiar o iubeste whistling sau si ea vrea sa o pupe... nu se poate sti... deci shhh

| DieselX a răspuns:

Pai arata-le colegilor tai ca esti in stare sa o saruti in fata lor si ca nu esti un fraier fi curajos si sarut-o

| extaz32 a răspuns:

Am fost si eu ca tine mah...stiu cum e.esti mic inca, dar mai tarziu numai o sa fie asa ai sa vezitongue bafta

| Ionut_Robert_1997 a răspuns:

Paii... Scoate'o pe afara... cateva zile la rand, va sarutati, etc etc. Cu timpul iti vei face curaj si in scoalawinking
Mult noroc