| SorinBvB a întrebat:

Sunt intr-o situatie nasoala iubesc o fata dar nu pot sa-i spun in niciun chip in fata ca as lesina de aceea caut sa o cuceresc pe ocolite ma rog dati-mi sfaturi si nu din alea cu tupeu caci chiar nu pot

1 răspuns:
| maradi3 a răspuns:

Pai iesi si tu la o prajitura cu ea, invit-o la cogetarie...intreab-o subtil"Drago.nu vrei sa m-acompaniezi sa mancam impreuna ceva mai putin dulce decat tine"? happySi-acolo, ii spui ce simti...sa te omoare nu are cum! Cred! happy