| anonim_4396 a întrebat:

Sunt mai mare ca el cu 2 ani! Credeti ca ar dura relatia?happy am vrut sa pun un link cu niste poze cu noi da nu merge happydar nu asta conteaza
Credeti ca diferenta de varsta ar afecta cu ceva?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca diferenta este cea pe care o spui, e neglijabila! Intr-o reletie conteaza alti factori! Asa ca stai linistita si iubiti-va cu ardoare! Sa fii Fericita!

| alinpocris10 a răspuns:

Poza cu tine nu o vad si sincer nu ma intereseaza cum arata el tu etc. Nu conteaza ca esti mai mare poti fii si cu 50 de ani mai mare. Daca langa el te simti bine te simti in siguranta si iti ofera dragostea pe care tu o vrei. Ce poti sa mai ceri de la viata happy dai inainte si sincer nu ii zice la nervi ca e mai mic decat tine ca asta supara sau sa ii dai impresia ca e mai mic happy deci bafta sa fiti fericiti happy

| AverageIAlex a răspuns:

Wow 2 ani? Ahahaha. Poate ai tu 2 ani mai mult dar mintea ta e mica rau.