| anonim_4396 a întrebat:

Sunt momente in care sunt disperat deoarece nu pot sa fac vreo fata sa ma placa. Acum ceva timp chiar am tinut la o fata si vorbeam cu ea si la un momentdat nu a mai vorbit cu mine. Va rog frumos sa imi dati o mana de ajutor. Si va rog daca vreti dati add la royharperredarrow daca e sa va povestesc despre ce am facut cu ele, poate imi ziceti unde am gresit.

1 răspuns:
| DANyi a răspuns:

Cu fetele poate fi si complicat, dar si simplu. Chestia asta ca nu te place nimeni e doar in capul tau. Nu vei vedea vreo eticheta la o fata pe care scrie "TE PLAC". Tu ai un orizont liniar in fata, dar fetele au si unul lateral. O vreme si eu am crezut acelasi lucru ca tine, dar s-a dovedit a fi invers. E doar o chestiune idioata de timp pana vei observa. La generala ma vedeam un ratat, dar la liceu, imprejurul m-a facut sa imi schimb parerea. Doar fi tu insuti. Numai bine!