| PsyhoChild a întrebat:

Sunt nesimtit daca ii propun prietenei mele sa mergem amandoi la sala? Ambii suntem putin plinuti, dar nu vreau sa se supere pe mine crezând că o fac grasa

Răspuns Câştigător
| Endoryus a răspuns:

Nu. Daca se supara cauta alta iubita. Daca nu da 2 bani pe sanatatea ei e clar ce om este. Era urat sa ii spui doar ei, mai ales daca si tu erai un porc dar daca mergeti impreuna, bravo.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E zau asa. Cum sa fii nesimtit? Este un lucru chiar frumos sa iti faci griji de asta si sa incerci sa schimbi ceva. Si prietena ta... din moment ce ati ajuns iubiti, presupun ca va stiti de ceva timp. In tot acest timp, nu stii ce ar crede despre asta?

Dar nu, nu pari. Si si daca ar zice ea ceva, cum ca crezi tu ca e grasa... ii zici ca da laughing adica, asta este adevarul, ca sunteti plinuti, cum ati zis. Nu conteaza parerile aici.

Numai bine!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| LoveSleep a răspuns:

Sa mergi cu gagica-ta la sala e ca și cum v-ați face cont comun pe Facebook.
Du-te singur.
Și-o sa meargă și ea. Tot singura.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca se supara din atata lucru, mai bine o parasesti acum pana nu e prea tarziu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i, dar ia-o cum trebuie.
Spune-i ca ati arata amândoi mult mai frumos cu niște kg în minus.
Asta după ce i-ai spus toată ziua cat de frumoasa e si cat o iubești. happy
Nu vreau sa fiu cauza unei despărțiri. happy

| troleibuz a răspuns:

Nu.

| tup3u a răspuns:

Să nu te lase pentru altul după ce se apucă de sală laughing

| Oanamaria233 a răspuns:

Cât de rai sunteți jur, răspundeți omului frumos nu in nas, și nu cred ca s-ar supăra dacă i ai spune sa va duceți amândoi e ceva frumos pentru un cuplu chiar dacă sunt plinuți sau slabi