| Razvan1_4095 a întrebat:

Cum pot sa ii propun prietenei mele sa se culce cu mine?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-i propui? Scoate banii ca să face sex cu ajutorul lor.
Dragostea fizică vine de la sine, nu cerșită sau forțată de împrejurări, domnul meu!
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine că ești tu modernist, @CanesVenatici

Ce vrei să-i facă? Să tragă de ea?
Vai ce optimist ești!
Și eu râd de cele scrise de tine...
Pa, pa.

| TeIubesccc a răspuns:

- Te plac! Ma lasi sa te ***?

| russyy a răspuns:

Nu-i spune...ia-o la tine sau du-te la ea va sarutati si tu usor usor o dezbraci...si ii zici ca vrei sa faceti dragoste si ca o iubesti mult :* funda?

Răspuns utilizator avertizat
| GaNgSty a răspuns:

TARANILOR!
Nu va mai bateti joc de baiat ofticosiilor!
Razvan fii atent.
O aduci intr-un loc mai intim (acasa la tine la ea) sa fiti singuri.
Te pui cu ea in pat o saruti ii pui mana pe picior continui sa o saruti ii pui mana mai sus de picior nu chiar la vagin apoi usor usor o dezbraci iar de acolo totul vine de la sine usor usor o dezbraci complet te dezbraci si tu iar in timp ce faci sex o saruti findca asta excita o femeie iar daca ii va place o sa mai vrea ^_^.
Dar daca nu te lasa sa o dezbraci insisti putin si daca zine nu sau nu vreau sa fac sex... o intrebi de ce si discutati putin findca ori e virgina si se teme ori nu te place destulwinking.
Good Luck Si Protejeazate;]]]]]].

| ilovesluts a răspuns:

-Buna, vrei sa te culci cu mine?
Bai, ce greu era.

| ilovesluts a răspuns:

E usor... te duci la farmacie si cumperi niste somnifere i le pui in suc(un pumn) adoarme si Gang-Bang.

| goejoy a răspuns:

O intrebi daca s-a saturat de "dormit" cu vecinii big grin

| Yuliadlke a răspuns:

Pai spune-i ca o iubesti, sh ca vrei, sa stai cu ea, adica sa te culci cu ea, poarta`te frumos cu ea spune`i lucruri frumoase sh `probabil o sa accepte.hee heefunda?

| Anonymus123 a răspuns:

Intreab-o pur si simplu. dar daca nu vrea asteapto. dar daca totusi nu poti astepta, fi romantic si fa-o sa aiba incredere in ea te pup! PA

| Simona1245 a răspuns:

Simplu... " hai in pat sa ne culcam"

| AbsolutVodka a răspuns:

Nu propui,nu e frumos! Totul trebuie sa vina de la sine,o duci undeva,acasa la tine,undeva plaacut si incerci ceva,daca iese, e ok. Daca nu, te opresti! happy

| wolfie a răspuns:

Poti sa-i sugerezi in mod subtil, sau sa i-o spui direct. Sper ca prin intrebarea ta nu ceri de fapt idei de propozitii deja formulate, de care sa te folosesti in fata prietenei tale. laughing