| nicoleee30 a întrebat:

Cum sa-i spun prietenei mele ca nu vreau sa stau cu ea la piscina. Mergem la aceeasi piscina si eu nu vreau sa stea cu mine, eu vreau sa stau cu iubitul meu si cu grupul nostru, fara ea. Cum sa o mint ca sa nu vina cu mine? happy Funda si voturi!

3 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Mai bine zi-i direct asta. Si spune-i ca nu stii ce inseamna cuvantul "prietena". Si gata. Nu o sa mai trebuiasca sa o minti niciodata.

| Emilian601 a răspuns:

Cuvantul "prietena", nu meriti sa-l mentionezi...

| sharlyn a răspuns:

Halea prietenie.Dca uh faci asa nu inseamna ca iti este prietena cum ai spus la inceput