| angel_4347 a întrebat:

Sunt nou pe aici si vreau sa stiu un lucru, si anume:am petrecut cu prietena mea 2 nopti de neuitat, ea fiind virgina si inca este virgina care sunt riscurile ca ea sa ramana insarcinata, mentionez ca nu am introdus penisul in vagin. doar mam jucat, a si nici nu am ejaculat. dar ma ingrijoreaza faptul ca la un moment dat am simtit ceva umed.era de la ea sau de la mine?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Ori, ori. Ori de la tine, lichid preejaculator, ori de la ea, lichid vaginal, cu rol de lubrifiere. Daca nu ati facut sex, nu poate ramane insarcinata, nici daca ai fi ejaculat si spermatozoizii ar fi facut un triplu salt si ar fi aterizat la intrarea in vagin nu ramanea insarcinata.

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Dumnezeu, iar te bagi in ...viata virginelor?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Putea fi fie de la ea, fie de la tine... Nu cred ca poate ramane insarcinata... Ai foarte multa grija la igiena... sa nu faca vreo infectie.

Shin
| Shin a răspuns:

@psiholoaga, dar daca faceau triplu salt cu dublu stecher si holsurub? tongue
Shinwinking

| vykkusor a răspuns:

Daca ea e virgina si a ramas virgina nu are cum sa ramina insarcinata, iar acel lichid poate fi de la ea.pe parcurs ai mai multa grija si apelati si voi la sexul protejat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau de la amandoi...Si din joaca poate ramane insarcinata.Mare grija! Daca era umed de la ea e ok, dar daca era de la tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era de la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga - altfel nu-mi trec fiorii pe care îi simt de fiecare dată când văd astfel de întrebari, on and on, on and on, iar ea nu rămâne niciodată gravidă.

Răspuns utilizator avertizat