| dulceatza a întrebat:

Sunt noua pe siteul acesta.ma ajutati si pe mine.cum ma folosesc. ce-s cu funditzele...etc? va rog

4 răspunsuri:
| cristina a răspuns:

Cu cat mai multe fundite cu atat ai sanse mai mari sa ajungi expert TPU

| dedesh a răspuns:

Bine ai venit!
daca ai multe fundite devi expert TPU:). mai multe nu stiu sa iti zic.si eu sunt noua. si imi place site-ul la nebunie:)

fundita?:)

http://www.starszone.eu/membrii.php?id=5760

| Bianca18 a răspuns:

Buna! Funditele se dau la persoanele ale caror raspunsuri le consideri cele mai folositoare pentru tine. Cand vei pune o intrebare, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita. Tu o dai cui crezi ca merita, pentru ca te-a ajutat cel mai multhappy Sper ca ai inteles happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente citește aici și sper sa te lămurești cum sta treaba pe TPU.
Bafta și bun venit pe TPU