| VeveAnn a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine.Cum sa schimb numele paginii mele de pe facebook? PlizzFUNDA

Răspuns Câştigător
| JuuustMe a răspuns:

PanouI de administrare de sus din dreapta -> informatii de baza -> denumire si acoIo e un semn aI intrebari si dai pe eI si te descurci de acoIo FUNDA te rooog

9 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Setari cont-> nume-> editare.

| Moonster a răspuns:

Apasa la informatii si acolo ai si numele paginii, il stergi si scrii altul dupa care dai Save. FUNDA

| Sensitive a răspuns:

Numele unei pagini-facebook nu se poate schimba, doar numele unui profil-facebook.

| NeedYouNow a răspuns:

La setarile contului clic pe prima optiune-editeaza... apoi salveaza modificarile. Sper ca te-am ajutat. :*

| Adriana a răspuns:

Setari cont-> nume-> editare.

| JuuustMe a răspuns:

Daca ai peste 100 de Iike-uri Ia pagina nu o mai poti schimba
Fundaa te roog

| VeveAnn explică (pentru JuuustMe):

Stiu nu am peste 100 de like dar cum o pot schimba?

| VeveAnn explică (pentru JuuustMe):

Nu am peste 100 fr like-uri zi-mi cum o pot schimba

| deliaracovita a răspuns (pentru JuuustMe):

De ce?

| JuuustMe a răspuns (pentru VeveAnn):

PanouI de administrare de sus din dreapta -> informatii de baza -> denumire si acoIo e un semn aI intrebari si dai pe eI si te descurci de acoIo FUNDA te rooog