| yooo_3853 a întrebat:

Sunt o fata singura la parinti, rasfatata, care are tot ce isi poate dori si care este mereu inconjurata de prieteni.Am 14 ani si o problema foarte importanta pentru mine pe care as dori sa ma ajutati sa o rezolv. Din clasa a 5a am devenit una dintre cele mai populare fete din clasa, si de ce nu si din scoala.Toty baietii ar fi dat orice pentru o privire sau un "buna!"; si asa este si acum, doar ca unul dintre cei mai tari baiety din scoala (care este in clasa cu mine) mi-a zis ca ma place.Totul a inceput asa: Prietena mea cea mai buna il place pe baiatu asta din clasa a 2a. El a aflat abia anul' asta, si a intrebat-o daca vrea sa fie cu el. Ea l-a refuzat pentru ca pana atunci el se komporta foarte frumos, dar nu dadea semne ca o place; si in plus o stresa cu tot felul de "propuneri". Dupa cateva saptamani a inceput sa stea pe langa mine, sa imi spuna bancuri, pur si simplu sa se bage mai mult in seama! Intr-o seara mi-a zis pe mess:"stii, toata lumea zice ca ne potrivim"(ceea ce este adevarat, multi ziceau ca ne potrivim). A vrut sa jure pe Biblie ca ma iubeste si ca ar da orice ca sa fie cu mine.Eu i-am spus ca atata timp cat my bff il place, eu nu pot fi cu el.Atunci,a inceput sa-i zica ei ca ar fi bine sa nu-l mai placa si ca nu o sa fie cu ea never. Dupa cateva zile, prietena mea mi-a zis ca nu-l mai place si ca pot sa ma combin cu el.In intervalul asta, nu era zi in care sa-mi zica "te iubesc" si "noapte buna". Pana la urma am cedat si am devenit bytzi; am vrut sa vad daca intr-adevar ma place, pentru ca este recunoscut in scoala pentru "jongleriile lui cu fetele". Se comporta foarte frumos, imi spune niste lucruri pe care nu ma gandeam ca o sa le zica vreodata! Poate am cunoscut o alta parte a lui, pentru ca este cunoscut in scoala drept un dur... dar cu mine se comporta mereu frumos! Nu stiu ce sa cred, pe mine m-a intrebat doar de 2 ori daca nu vreau sa fac nimic la varsta asta (stiti la ce ma refer), a zis ca imi respecta decizia si ca nu ma forteaza sa fac ceva ce nu vreau. Ore chiar ma place sau isi bate joc de mine? multumesc pentru atentya acordata si poate aveti vreun sfat pentru minebatting eyelashes

12 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Ce legatura are faptul ca tu esti o fata singura la parinti, rasfatata, care are tot ce isi poate dori, si care este mereu inconjurata de prieteni? Nu am inteles, daca prietena ta il iubea din clasa a 2a si se purta frumos cu ea de ce nu l-a acceptat? Adica...hello honey... l-a iubit in secret atata timp si cand are ocazia sa fie cu el ii da cu piciorul? Referitor la intrebarea ta, pai daca te-a intrebat de 2 ori inseamna ca e insistent, ceea ce nu e bine, dar daca a zis ca iti respecta decizia e foarte bine. Tu ai zis ca esti una din cele mai populare fete din scoala, si toti baietii ar da orice pentru o privire sau un salut, ma gandesc ca nu ar fi atat de fraier(big grin scuza`mi expresia) sa te lase, sau sa`si bata joc de tine. Ba chiar eu cred ca e foarte fericit. Gandeste`te si tu, baietii cei mai "tari" trebuie sa stea cu fetele cele mai populare, nu cu orice fata. Eu sper ca ti-am fost de ajutorhee hee

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Prietena ta sigur ti-a zis asta pentru ca voi doi sa fiti impreuna. Eu zic ca el chiar te place. da ar fi mai bine sa te gandesti si la prietena ta. Pt ca nu poti uita pe cineva in cateva zile. E o prostie. Ai grija pe percurs. mult noroc in continuare.winking

| Sniper a răspuns:

O adevarata biblie ai scris tu aici. Trebuia totusi sa o faci mai mica.
In fine! Baiatul e posibil sa te placa daca spui ca esti asa populara, dar la fel de bine poate fi o provocare pentru el ca sa vada daca poate cu tine (crede'ma ca si eu am facut la fel).
Incearca sa privesti mai bine detaliile mici, pentru ca acolo o sa dea gres. Legat despre sex, cu siguranta vrea chestia asta dar faptul ca ti'a spus ca nu te grabeste poate insemna ca vrea sa te faca sa te duci tu la el, ori a spus-o pe bune (depinde de cat de bine sti tu sa'l observi ca sa-ti dai seama).
Incearca sa fi mai atenta cu el, si o s'o scoti la capat. Ori asa, ori traieste din plin, pentru ca doar o viata aiwinking

| aberu a răspuns:

Poate a batut pareu cu cineva ca o sa te aiba la pat. si de aceea e diferit cu tine. insa citeodata baietii asa numiti PLAYBOY, isi pun in cap sa obtina in special fetele greu de capatat. sunt sigur ca tu esti una din victimele lui urmatoare. sa fii cuminte. asculta de adulti.

| LAVINIA123 a răspuns:

Isi bate joc de tine; ak e cunoscut in scoala pentru aventurile lui; in legatura cu prietena ta; igur il mai place dar a facut un sacrificiu pentru tine; sti foarte norocoasa ca ai o prietena adevarata ca ea; deea e ca el se bazeaza pe popularitate si isi bate joc de toate si sunt sigura ca si-a batut joc si de alte fete; r despre faza cu jutratu' pe biblie sigur stya ca nu o sa-l pui sa jure p biblie; pp de preitena ta; i multumita ca ai o prietena ca ea; dai verde; ak esti frumoasa o sa gasesti alt baiat dragut; pp vreau sa jitu km a mers relatia si ce s-a intamplat cu prietena ta;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai cum sa nu mai placi pe cineva dupa cateva zile.Mai mult ca sigur prietena ta ti-a zis asta ca stia ca el vrea sa fie cu tine... daca e cunoscut in scoala pentru "jongleriile lui cu fetele"ar trebui sa ai grija.Nu conteaza ca te-a intrebat de 2 ori daca ai de gand sa te culci cu el... Daca te lasi dusa de val acolo veti ajunge! Ar trebuii sa ai mai multa grijawinking
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant cazul, si foarte asemanator cu al meuhee hee. Doar ca la mine, prietenei mele i-a placut de el si dupa ce ne-am cuplat. Sincer sa iti spun, mie nu numai ca nu mi-a pomenit deloc de sex, dar ne-am si sarutat dupa vreo 5 luni de,, relatie,, laughing. App am fost impreuna 2 ani big grin Deci... sa revenim la cazul tau. In primul rand nici sa nu te gandesti sa-l steresezi cu,, ma iubesti?,,,, chiar ti la mine?,,,, esti sigur?,, Daca spui ca se comporta frumos cu tine, in ciuda pseudonimului de,, dur,, eu zic ca e bine. happy Ca sa iti dai seama daca tine la tine poti sa il pui la incercare big grin Spre exemplu spune-i ca te-ai certat cu parintii. Vezi ce raspuns iti da. Daca incearca sa schimbe subiectul, nu prea te place, insa daca incearca sa te consoleze, daca iti vorbeste frumos in continuare inseamna ca ii place de tine! :X Desigur, daca nu te-a consolat o data, nu inseamna ca nu tine la tine. Vezi cum se comporta cu tine de fata cu prietenii lui: daca te prezinta ca,, iubita lui,, daca te saruta si in fata lor, daca te tine de mana, etc. Sau ce atitudine are fata de parintii tai. Din moment ce sunteti colegi, presupun ca iti cunoaste parintii. Fi atenta daca ii saluta, daca este interesat de relatia dintRe tine si parinti, etc. Cat despre prietena ta... ori nu i-a placut niciodata de el cu adevarat, ori inca ii place! Parerea mea este ca cineva nu poate sa,, nu mai iubeasca,, pe cineva intr-un timp atat de scurt. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer parerea mea este ca vrea oar sa te F**a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Day un pumn in gura sau o perversa

| marcel369 a răspuns:

Vrea doar sex laughing clar big grin

| yooo_3853 explică:

Multumesc pentru raspunsuri... da' eu vreau s stiu daca ma place sau nopbatting eyelashes...ca sa stiu daca ii dau vrede sau no

| yooo_3853 explică:

Aq nu mai sunt cu el (sure, yop i-am dat papucii)! el spune de cate ori poate ca ma iubeste in continuare, si ca ar da orice sa fie cu mine, din nouhappy. chiar daca are iubita, mi-a zis ca nu o place si ca ar lasao oricand pentru mine! in continuare se comporta frumos cu mine(prea frumos), si cei din sc isi cam dau seama de ceva.prietena mea cred ca il place, o stiu in stare sa renunte la el pentru mine, mi-a zis chiar ea asta! viata asta laughing, nu stiu ce sa mai cred, parca imi pare rau ca m-am despartit de el! se uiata cu niste ochi nevinovati la mine; si ma urmareste cu privirea cand merg la tabla sau in pauze.cand ma vede suparata incearca sa ma consoleze, chiar acum 2 zile cand eram la geam, ma uitam cum ninge, a venit si m-a luat pur si simplu in brate! are obiceiul de a'si lua ciocolata in fiecare zi, multi fac asta, si mereu imi da mie in gura!,laughingmi se pare romantic.imparte mai totul cu mine; odata mi-am uitat mancarea acasa, si baniilaughing, si mi-a luat el cevalove strucklove struck.este singurul baiat care mi-a dat atatea batai de cap!love struck