| yooo_3853 a întrebat:

Sunt o fata singura la parinti, rasfatata, care are tot ce isi poate dori si care este mereu inconjurata de prieteni.Am 14 ani si o problema foarte importanta pentru mine pe care as dori sa ma ajutati sa o rezolv. Din clasa a 5a am devenit una dintre cele mai populare fete din clasa, si de ce nu si din scoala.Toty baietii ar fi dat orice pentru o privire sau un "buna!"; si asa este si acum, doar ca unul dintre cei mai tari baiety din scoala (care este in clasa cu mine) mi-a zis ca ma place.Totul a inceput asa: Prietena mea cea mai buna il place pe baiatu asta din clasa a 2a. El a aflat abia anul' asta, si a intrebat-o daca vrea sa fie cu el. Ea l-a refuzat pentru ca pana atunci el se komporta foarte frumos, dar nu dadea semne ca o place; si in plus o stresa cu tot felul de "propuneri". Dupa cateva saptamani a inceput sa stea pe langa mine, sa imi spuna bancuri, pur si simplu sa se bage mai mult in seama! Intr-o seara mi-a zis pe mess:"stii, toata lumea zice ca ne potrivim"(ceea ce este adevarat, multi ziceau ca ne potrivim). A vrut sa jure pe Biblie ca ma iubeste si ca ar da orice ca sa fie cu mine.Eu i-am spus ca atata timp cat my bff il place, eu nu pot fi cu el.Atunci,a inceput sa-i zica ei ca ar fi bine sa nu-l mai placa si ca nu o sa fie cu ea never. Dupa cateva zile, prietena mea mi-a zis ca nu-l mai place si ca pot sa ma combin cu ea.In intervalul asta, nu era zi in care sa-mi zica "te iubesc" si "noapte buna". Pana la urma am cedat si am devenit bytzi; am vrut sa vad daca intr-adevar ma place, pentru ca este recunoscut in scoala pentru "jongleriile lui cu fetele". Se comporta foarte frumos, imi spune niste lucruri pe care nu ma gandeam ca o sa le zica vreodata! Poate am cunoscut o alta parte a lui, pentru ca este cunoscut in scoala drept un dur... dar cu mine se comporta mereu frumos! Nu stiu ce sa cred, pe mine m-a intrebat doar de 2 ori daca nu vreau sa fac nimic la varsta asta (stiti la ce ma refer), a zis ca imi respecta decizia si ca nu ma forteaza sa fac ceva ce nu vreau. Ore chiar ma place sau isi bate joc de mine? multumesc pentru atentya acordata si poate aveti vreun sfat pentru minebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Din cate spui u se vede foarte clar happyBaitul te iubestewinkingDar...asta nu inseamna ca trebuie sa faci ceva cu el ( sti u.)Inca esti micuta pentru asa cevawinkingMai asteapta cativa ani big grin Nu ai dc sa te grabestihappyAi tot timpul din lumebig grin
Si daca el te iubeste asa cum spune va trebui sa accepte asta si sa te astepte pana cand vei fi pregatitawinking

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un barbat care te intreaba la 14 ani daca vrei sa faci sex nu prea te iubeste, chiar daca spune ca iti respecta decizia. Orice mic sentiment ar avea pentru tine, n-ar indrazni nici sa se gandeasca in context sexual la o fetita de 14 ani (asta daca nu e ingrozitor de pervers).

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Doar atat am de spus: prima data e ceva special si acest pas trebuie facut cu o persoana care te iubeste si reciproc! asa ca sa nu cazi cumva in plasa altora.si inca esti prea mica.ai tot timpul din lume si pentru asa ceva
Te pup

| adi4ever a răspuns:

Cu tot respectul doamna printesalaughing daca esti asa cunoscuta cu ce ne spui noua?laughing esti ca-m fraiera suferi cam mult de tine du-te si rupe patul cu el n-ai fi prima laughing si daca te mai lauzi la unii mult ca esti printesa curului o sa iti ei mare bataie intr-o zilaughing

| anonimmmmm a răspuns:

Nu face greseala asta de a-ti incepe viata sexuala de pe acum, organismul nu este deloc pregatit la o virsta atit de frageda.Ma-i lasa sa treaca o perioada de timp, asa te vei asigura ca tine la tine, si ca nu-i cu tine doar din interes.

| Doa'Do a răspuns:

Baiatul te iubeste, dar totusi nu lasa garda jos.Nu cred ca un baiat si-ar bate atata timp joc de o fata.Se plictiseste. Cert e ca te iubeste, dar nu se stie niciodata...

| drumurile a răspuns:

Pentru ca esti o fata populara si te place tot liceul, parerea mea, invarte baietii pe degete, si nu-ti incepe viata sexuala la varsta asta, ar fi pacat. pup

| naty_3185 a răspuns:

Este clar ca te iubeste! acest lucru reiese din intamplarile relatate mai sus! dar asta nu ineamna ca trebuie sa mai faceti "si alte lucruri"( stii la ce ma refer)! dar daca te iubeste, iti va respecta decizia! cum a spus si mumoasa, ai destul timp pentru asa ceva!

| uite aici a răspuns:

HAi sa iti zic eu ceva. NU TE IUBESTE. SERIOS. cel mult ii place de tine (asta nu-i acelasi lucru cu iubirea). Si asculta fetele de mai jos in legatura cu stii tu ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu iti incepi viata sexuala.
Mai testeaza-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la ce buna introducerea ta? Sau era rupta dintr`un film cu adolescenti?happy Ai doar 14 ani ai timp sa faci sex cu "bytul". Cu placere, pentru "atentya"acordata. De ce nu incerci sa vorbesti romaneste si nu "messengereste"? Macar pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani nu se poate vorbi despre iubire...asa ca degeaba se jura el pe biblie sau orice altceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani nu se poate vorbi despre iubire...asa ca degeaba se jura el pe biblie sau orice altceva

| candy_5543 a răspuns:

Vam cerut doar ajutorul, nu sunt "doamna printesa", mai bine nu va ceream nimic...nu am chef de jignniri, si va rog mai bine nu raspundeti, daca vreti sa faceti oamenii sa se simta aiurea phbbbbt... ok?

| iustin68 a răspuns:

Da te place la nebunie
***aventura vietii lui

| yooo_3853 explică:

Scz pentru "y" si chestii de-astea, da asa m-am obisnuit sa scriu...nu am de gand sa ma culc cu el, dar vreau sa stiu daca ma place sau nu.merci beaucoup pentru raspunsuri love struck :*