| Alexxandra97 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat din clasa la mine dar el este cu prietena mea cea mai buna.Cand ii vad impreuna sunt foarte geloasa si uneori mai incep sa ma cert cu prietena mea din cauza lui.
El este un baiat ft dragut.Se comporta frumos cu mine. Vb pe mess si la scoala foarte des.
Intr-o zi l-am intrebat pe mess daca ma place si a zis ca putin. Dar m-a placut mai mult la inceput de an scolar.Sunt in clasa a-7-a.La scoala ma baga des in seama si uneori ma face sa rad. Dar nu stiu daca ma mai place. Mie imi place ffff mult de el.Ma gandesc intruna la el.La ore cateodata ma uit numai la el.
Cand il vad langa mine sunt in al noualea cer si simt fluturasi in stomac.

1)Oare ma mai place?

2)Cum as putea sa il uit?

3)Ce parere aveti despre asta?[fara jigniri]

Va multumesc!

1 răspuns:
| HateLove a răspuns:

Pai eu sunt baiat si asa ma compor cu toaate fetele, dar nu inseamna ca le plac(mai mult ca pe colege). Asa trebuie sa se comporte n baiat, ca sa nu creada lumea despre el k e nesimtit. S-ar putea sa fie o scanteie in povestea ta, si cred ca ar trebui sa-l uiti facadu-ti alt prieten(IUBIT). Povestea ta seamana fffff bine cu a mea, tongue.