| eU777 a întrebat:

Sunt putine fetele/femeile care apreciaza sau sunt atrase de catre baieti/barbati introvertiti (nu neaparat timizi)?

Răspuns Câştigător
| MissDeann a răspuns:

Barbatii introvertiti sunt sexy si misteriosi si de obicei stand out of za crowd.
dar acum depinde si cat de introvertiti, ca aia de la care scoti cuvintele cu clestele, de obicei sunt niste oameni boring si neinteresanti.
imi place sa socializez doar cu oameni deschisi si dispusi sa vorbeasca de toate cu mine.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ziua de azi fetele aprecieaza doar banii

| WolfGhost a răspuns:

Nu.Nu sunt.

| PanaDeIdei69 a răspuns:

Cate fete si femei nu apreciaza.ti-ai face cruce.
Ele nu pot fi satisfacute cu nimicstraight face

| Ihvnnm a răspuns:

Nu pot sa spun la modul general nici macar despre mine. Tot ce pot sa spun aste ca si eu m-am simtit atrasa de baieti introvertiti. Nu este nimic rau in a fi introvertit. A fi introvertit este caracteristic temperamentului melancolic si flegmatic. Flegmaticul este calm, linistit. Deci nu vad de ce nu poti avea o relatie cu o astfel de persoana. Melancolicul are simt artistic si este sensibil. Poate ca singura parte mai dificila si mai neplacuta este faptul ca de obicei introvertitii sunt mai timizi si, fiind timizi nu prea au curajul sa ia ei initiativa si sa propuna fetei o intalnire (sau nu neaparat intalnire. Sa ia initiativa de a vorbi cu fata respectiva)
Eu una sunt atrasa de un baiat care este introvertit si cu asta ma confrunt.
Deasemenea, pot spune ca nu este nimeni doar extrovertit sau doar introvertit. Adica, unii sunt mai mult sau mai putin introvertiti.
Daca sunt multe sau putine fetele/femeile care apreciaza sau sunt atrase de baieti/barbati introvertiti, nu pot sa iti spun, pentru ca asta depinde si de temperamentul fetei. Sper ca te-am putut ajutawinking

| eU777 explică (pentru Ihvnnm):

Scuze... am vazut raspunsul tau dupa ce l-am declarat castigator pe celalalt sad; da, m-ai ajutat. " Poate ca singura parte mai dificila si mai neplacuta este faptul ca de obicei introvertitii sunt mai timizi si, fiind timizi nu prea au curajul sa ia ei initiativa si sa propuna fetei o intalnire (sau nu neaparat intalnire. Sa ia initiativa de a vorbi cu fata respectiva)", accuratewinking.

| Ihvnnm a răspuns (pentru eU777):

Nu este nicio problema. Eu nu raspund pentru a primi raspunsul castigator ci raspund pentru a ajuta pe cine pot. Ma bucur daca ti-a fost de foloswinking