| CrucifiedCountess a întrebat:

A mai fost. n-a mai fost...Acum fetele/femeile: ce va place la baieti/barbati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi femeie as aprecia un posterior ferm.

26 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Imi permiti sa raspund si eu? ''Banii si de-o fi si frumusete''...atentie nu frumusete sau bani, nu frumusete si bani.cum am zis eu ''Bani, si de-o fi, si frumusete ''

| Flav a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine personal, nu ma intereseaza daca fata are bani; ba poate m-as simti si mai rau, fiindca asta m-ar obliga si pe mine sa perseverez cumva pentru. a produce cat mai mult si a nu fi mai prejos. Daca o mai si si frumusete? Tot degeaba. Si cu bani, si cu frumusetea ei.In primul rand pentru. mine fata trebuie sa aiba caracter, educatie si bun simt. Frumoasa va deveni fiindca o voi iubi si pentru mine va fi cea mai frumoasa femeie de pe pamant, iar banul nu-l consider un ghimpe in dragoste, dar o sa am grija ca prin puterile mele si ale ei sa nu creeze mari problemewinking

| Flav a răspuns:

Ideala nu poti fi, dar nu zic ca nu poti fi cea ''aleasa''. Ca n-ai bani nu ma intereseaza, ca esti urata, asa consideri tu, eu pot considera altceva happy, ca esti grasa nu cred si daca ai fi, niciodata n-am pus problema ca perechea mea sa fie una ''plinutza'' dar nu pot zice nu, fiindca e posibil sa ma cucereasca prin felul ei de-a gandi, de-a percepe, de a se comporta cu mine si-n societate, de-a ma intelege si de-a simti mereu ce-i cu mine, adica de a ma descifra si de a sti sa-mi schimba starea mea. oricum tu acum cauti cele mai negre exemple pentru. a-mi schimba atitudinea si de a vedea ce zic, dar nu are rost happy fiindca eu n-am vorbit ca sa dau impresie buna sau de a-mi tine 'emblema sus', am spus doar ceea ce simt.Si aceea ca indiferent de fizic, situatie financiara, e f posibil ca orice fata sa aiba sanse in conceptiile mele, dar pentru. asta trebuie sa detina niste atuu-uri puternice pe care eu le consider esentiale. Iar daca are acele lucruri esentiale, idealismele, perfectiunile, visele sunt depasite si date rapid cu maturawinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Un baiat trebuie sa arate bine si mai ales sa stie cum sa se compoarte cu o fata.Sa aiba un suflet bun, sa fie intelegator, sincer si sa aiba simtul umorului.big grin
Asta da baiat.big grin

| lia a răspuns:

Apreciez foarte mult la un barbat sinceritatea, simtul umorului, perspicacitatea, tandretea. Trebuie sa imi ofere siguranta ca ma pot baza pe el in momentele dificile, daca nu poate sa fie prezent, macar sa imi fie de ajutor cu sfaturile lui.

| lia a răspuns:

Bro, sunt convinsa ca exista un sufletel acolo in univers si pentru tinehee hee

cami
| cami a răspuns:

Un baiat trebuie sa aiba in primul rand, caracter.
Dupa frumusete si bani.Caracter, de care sa se foloseasca, si minte, ca s-o foloseascawinking
Iar restul.vin pe parcurs. Adica daca are personalitate, le poate avea pe toate!
Deci, personalitatea happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@ Flav ce face daca ea are bani, si de-o fi si frumusete...

A fi barbat presupune anumite calitati, implicit unele defecte (cel de a fi baiat mai rarut). Deci imi plac barbatii!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@ Flav daca mai vorbesti asa de frumos incep sa am fluturasi in stomac. primavaratici! Si nu am bani si sunt si urata! Si grasa! Si am si personalitate obsesiv-compulsiva! Nu sunt femeia ideala?happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Flav m-am umflat in pene ca un paun. Cand ma dau la tine?happy

auran
| auran a răspuns:

Punctualitatea, sinceritatea si bunul simt! nu cer mult, cred?!

| Dara a răspuns:

Un barbat trebuie sa fie inteligent, cu simtul umorului, ingrijit, bine educat si sa arate cat de cat bine. Si daca atunci cand mergem undeva, ma asteapta cat este necesar big grin fara comentariile aferentebatting eyelashes ce sa spun, e barbatul ideal, care inca nu s-a nascut.winking

| Ben. a răspuns:

Vad ca sunt pe lista preferintelor dvs. o fi de bine... o fi de rau?

| Ben. a răspuns:

Repede, repede ...trebuie sa sterg asta, ca vine nevasta-mea!

| dulshe a răspuns:

Salut!
Pai un baiat, trebuie sa aiba un fizic bun(40%), dar si sufletul(60%) conteaza foarte mult. Cred ca ama2 sunt destul de importante, numai ca fiecare suntem diferite, si din oarecare motive, gandim diferit. Cel putin asa gandesc eu.
pa'pa

| CrucifiedCountess explică:

E de rau DR Ben

| tukhey23 a răspuns:

Proasta intrebare, sincer... Poi fetele vor baieti, cu un fizic cat de cat ''acceptabil'', sincer.Si vor cam multe:"pai sa aiba simtul umorului dezvoltat". Si cand ma gandesc, ca unele fete... nu au nimic ''cu care sa se afirme". Deci, ma gandesc serios sa ma ''insor'' cu o frantuzoiaca, englezoaica... arata rau alea, dar sunt fetiscane de treaba happy

| cutza a răspuns:

Pai mie imi plac baietii ingrijiti, inteligenti si cei ce vad lucrurile multilateral! Imi plac baietii cu caracter si romantici! Si daca le are pe toate acestea le poate dobindi si pe celelalte!

| liliana83 a răspuns:

Eu mia-m gasit baiatul potrivit. iubitor, intelegator, romantic, ascultator, frumos, cu simtul umorului... un tata bun, atragator, atent, si multe alte calitati. ce sa mai zic,, sa mi-l tina Dumnezeu asa''.

| lexis a răspuns:

Se pare ca unele femei inca mai cauta Fetii-Frumosi din basme laughing si se lauda ca se maturizeaza inaintea barbatilor...

si am mai observat, ca la intrebari care privesc femeile, unele din ele raspund ca... sa fie naturale, sa fie ele, in timp ce barbatii trebuie sa fie asa si pe dincolo...laughing asta e... o lume relativa cu FEMEI si femei.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un bărbat trebuie să se facă plăcut, să fie cu simțul umorului, sincer, tandru, comunicativ, parolist, curat, loial, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legiuitoarea eu sint prea modest sa spun ca as avea calitatle sau defectele enumerate de tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pricep o treaba, de ce vreti toate sa aiba un fizic placut, ca eu sint cocosat si cu coshuri, ce dracu ma fac cu d-astea ca avoi? Ramin singur rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma definiti acele calitati ca nu pentru toate inseamna la fel.pe mine nu m-a placut de fel la inceput dar de atunci ma iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Lia, fiecare-si gaseste pina la urma sufletul pereche happy

| diutza a răspuns:

Hi, pai cred ca mi-ai placea k acel baiat sa fie dragut deci totusi sa arate bine, sa fie sincer, cool, dragut, nu stiu...happy sa-mi plac miewinking