| asffgh a întrebat:

Sunt racit si de cateva zile cand ma masturbez nu mai am sperma oare raceala sa fie de vina?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cantitatea de sperma produsa de organism nu este influentat de raceala ta.Se intampla din cu totul alte cauze de ordin fiziologic, medical, psihic, hormonal.Se poate sa fie din cauza epuizarii fizice generate de prea multa masturbare finalizata de fiecare data cu ejaculare.

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza ca te-ai masturbat prea mult, s-ar putea sa nu mai ai ce ejacula. Tot asa de bine si raceala de care spui sa influenteze cantitatea de sperma.

| ywar a răspuns:

A inghetat sperma, e prea frig! happy
Noi de unde sa stim? Acum, serios! Nu te mai masturba! ce altceva mai bun nu mai ai de facut?

| Andreeanica a răspuns (pentru ywar):

Nu..nu cred! Asteapta sa ti treaca raceala, apoi testeaza-te laughing)

| sparkyy1990 a răspuns:

laughing) pai daca faci manual de 7 ori pe zi de unde atata sperma ca nu mai apuca sa se adune in ouĂ mai taie din ele laughing