| adriana996 a întrebat:

Sunt sanse de dezvirginare daca iti introduci degetul in vagin sau nu?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bineînțeles că da!
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Da

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Doar dacă e cu spermă

| Mynewlifestyle a răspuns:

Adevarul e ca da si sunt sigura de asta depinde daca se rupe himenul numai atunci (in cazul in care se rupe iti va curge sange)

| Genius8 a răspuns:

Partial da partial nu...dezvirginarea consta in ruperea himenului atunci cand ai primul contact sexual cu un barbat; si partial te-ai dezvirgina daca ti se rupe himenul dar partial nu pentru ca nu a fost rupt de catre organul barbatesc;( si mai sunt unele himenuri elastice care nu se rup usor*) fundita?:*

| adriana_3818 a răspuns:

Sunt sanse.dar depinde de elasticitatea himenului in mare parte.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, da sunt sanse happy

| ancutza_2882 a răspuns:

Nu cu siguranta