| Sony8998 a întrebat:

Sunt sau nu femeile mai infidele decat barbatii? Mie mi se pare ca orice femeie indiferent de ce partener ar avea mereu isi doreste altceva...

9 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Koreckt!

| zeeeeeex a răspuns:

Sunt mai infidele... si ai mare dreptate ca mereu isi doresc altceva ca sunt foarte complicate, de multe ori nici ele nu se inteleg.
Stii cum sunt preferintele femeilor:
-sa fie intelegator
-sa fie sarmant
-sa vina devreme acasa
-sa nu fie gelos
-sa nu fie insistent
-sa nu faca aia si aia si cealalta si sa fie asa si asa si pe dincolo.

Preferintele barbatilor?
-dezbraca-te
-pune ceva de mancare

rolling on the floor) am fost putin misogin big grin

| lovenotsex a răspuns:

Oricat am dori sa credem asta.Toti sunt oameni, iar daca nu au tot langa persoana de langa ei, intervine infidelitatea, pur si simplu nu au uneori acel ceva care sa-l tina langa persoana de langa el/ea...

| jolie a răspuns:

Eu nu cred... poate ca isi doresc dar nu toate fac in schimb barbatii...au ramas cu,, isi scutura palaria si o pun inapoi

| pacalici a răspuns:

Ma si u simti nevoia de ceva asa si femeia, ce naiba e tot om

| Lolo_3214 a răspuns:

De parca barbatii nu's tot asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Sunt multe cazuri intalnite care arata asa!straight face Uneori baietii pun mai mult suflet intr-o relatie decat fetele, in timp ce ele spun "si daca-ll pierd, vine altul." unii baieti se tem de faptul ca partenera lor poate, curnad, nu mai exista.
Dar exista si baieti asa happy, felul de baieti care nu stiu, nu cunosc semnificatia unei relatii normale, serioasa ce implica dragoste!
Totul se schimba insa cand intr-un cuplu exista dragoste, legamantul acre te face sa uiti ca mai exista fete|baieti in jurlaughing.

| Sony8998 explică:

Daca ma inseala nu ma mai ating de ea si. e logic nu? si corect?

| Sony8998 explică:

Dak ma inseala nu ma mai ating de ea si . e logic nu? si corect?