| 8Biia a întrebat:

Sunt sigura ca inca ma mai iubeste dar cu toate astea nu vrea sa fim impreuna. Spune ca nu este inca pregatit de o relatie si ca nu ma merita. Dar de fapt eu cred ca nu il merit..ca este prea bun pentru mine. Noi am vorbit un an de zile. Tin sa mentionez ca el este cam timid, spune ca nu ne vedem din cauza lui dar sunt sigura ca inca ma mai iubeste. Ultima oara ne- am cam certat. Eram asa de dezamagita de el cand mi-a spus ca nu e de mine, ca nu e capabil de o relatie. Mi-a spus ca " ramanem prieteni ". Si eu atunci i-am spus ca trebuia sa imi spuna de la inceput ca nu sunt ceea ce cauta el si ca m-a lasat sa imi fac sperante ca proasta. Tin sa mentionez ca m-a intrebat mai de mult daca vreau sa fiu cu el si eu i-am spus ca nu vreau sa ne grabim. Si tot am continuat sa vorbim pana acum. Si i-am spus si lui asta in seara respectiva, vedea mesajele dar nu zicea nimic. Am mai vorbit acum 3 zile cu el si i-am spus daca mai simte ceva pentru mine. Si el mi-a raspuns ca momentan nu mai simte nimic, ca vrea sa se gandeasca. Ce parere aveti? Nu vreau sa il pierd!

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Tipul NU TE VREA. Crede-ma, asa fac baietii cand nu sunt interesati de o fata. Ii pun placa cu: "nu te merit" si "nu ma simt pregatit". Lasa-l in pace, nu te mai tine dupa el.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu bate omu la cap. Lasa-l sa iti simta lipsa si o sa vezi ca vine singur daca te iubeste. Acum nu zic sa il lasi o luna sa se gandeasca dar da-i o perioada sa vada cum e fara tine. O sa realizeze ca lipseste acel ''ceva,, si o sa vina ca un catelus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna de parca ar fi in mizerie, suna ca hurt de johnny cash

| Alisse a răspuns:

Cum a spus si el poate are nevoie de timp sa se gandeasca si important e sa nu il presezi.