| anonim_4396 a întrebat:

Sunt singurul baiat care iubeste cu adevarat o fata? crying crying((((

Răspuns Câştigător
| V3lCr0 a răspuns:

Stai linistit frate te iei de mana cu mine ca asa zic si eu...

16 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Stai linistit ca m-ai iubesc si altii...ca iubesti nu-i de plans, ci daca esti respins

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar esti singurul de pe aici care se lauda in disperare cu asta.

| Demonull a răspuns:

rolling on the floorlaughing))) Bine scuze pentru criza de ras laughing))Nu, nu esti singurul care iubesti si care probabil ai fost ranit, mai sunt multi tongue

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu, si eu mai iubesc fetele din cand in cand, de obicei in gura.

| bogdan72 a răspuns:

Ce te face sa crezi asta, sadface?

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan72 a răspuns (pentru devil2279):

Stai linstit. Am trecut prin ce ai trecut tu, crede-ma. Am iubit o fata 4 ani la rand, si singurul motiv pentru care mi-a trecut e ca s-a dus la alt liceu decat mine si pur si simplu nu am mai vazut-o de atunci. Fii sigur ca nu sunt multi care trec prin asta de la varste fragede, si sunt si mai putin cei care o recunosc. Ce poti sa faci e sa iti descarci din sentimente prin arta (poezie, pictura, muzica.). Pe mine m-a ajutat. Tot nu dormeam prea mult din noapte, dar eram mai impacat cu mine insumi macar. O sa-ti treaca la un moment dat daca nu o sa fii cu ea. Asta e, ce-o fi o fi.

| FrumosSiDulce a răspuns (pentru devil2279):

Esti un pampalaulaughing))

| alecsalecs a răspuns:

Nu Vreau sa te jignesc dar esti singurul fraier care iubeste o fata intr un mod in care te rad si curcele! OK Iubesti si tu o fata ei si? Deci nu se face chestii de astea tine acolo pentru tine nu venii aici ca o muiere si te plange ca iubesti o fata!laughing)Vai sper sa numai fie multi ca tine! atit de sensibili ca tine ca niste fete mari grabite la maritat!laughing)"

| k_7073 a răspuns:

Probabil ca da

| imitatiedeom a răspuns:

Aproape toti o facem, putini ne plangem de asta.

| roxyflory a răspuns:

Nu cred, te asigur ca m-ai sunt baieti care iubesc cu adevarat, mai rar da sunthappy

| xCruz a răspuns:

Stai linistit tongue mai sunt baietii care stiu sa iubeasca cu adevarat, mai rar dar sunt.

| sebymafia1214 a răspuns:

Nu.eu sunt in aceeasi situatie

| Razvan193 a răspuns:

Posibillaughing... cum sa pui intrebarea asta?

| capsuniktadulce a răspuns:

Cati ani ai?