| Xeniaa a întrebat:

Cum imi d`au seama daca un baiat ma iubeste cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| LovelyBitch a răspuns:

Dupa felul in care se comporta si se uita la tine

3 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Nu-ţi poţi da seama. Poate el să fie sincer, sau în acelaşi timp un foarte bun prefăcut. Asta ţine şi de cât timp îl cunoşti, de relaţia pe care o aveţi şi de modul în care se comportă cu tine. Baftă!

| fsorin96 a răspuns:

Pai nu prea poti sa-ti dai seama flosesteti intuitia feminina

| etmiky a răspuns:

.Pune`i cateva intrebari,intreaba`l ce fel de fete ii plac,vorbeste cu el cat mai mult(nu prea insista ca ai sa devii enervanta),poti gasi un subiect care il intereseaza si sa vb cu e despre acel subiect happy nu stiu ce sa iti spun(tie), nu stiu cati ani ai. Daca as stii, ar fi mai usor sa-ti dau un sfat happy