| uyeuya a întrebat:

Cum te desparti de un baiat care te iubeste cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| adelaadelaadela a răspuns:

Draga mea prietena: rar gasesti baieti care sa te iubeasca. daca tu chiar esti convinsa ca te iubeste, si stiu si eu ca te iubeste, de fapt toti stim cat te iubeste baiatu asta... gandeste-te bine inainte sa faci asta. nu iti e mila de el? va suferi mult dupa tine si tu stii asta! si recunoaste ca ai inceput macar sa tii la el! deeeci: te gandesti bine ca tu de fapt nu vrei sa te despati de el! pup:* funda?love struckbatting eyelashes

9 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Ii spui ca tu nu poti sa il iubesti asa cum merita el si ca daca intr-adevar tine la tine, nu ar trebui sa se supere ca tu iti cauti fericirea altundeva

| Eatmygun a răspuns:

Spui asa: "sunt gravida, nu e al tau".

| frikk a răspuns:

Copiilor dragostea adevarata la anii vostrii nu exista rolling on the floor)rolling on the floor)

| Minnye10 a răspuns:

Offf, pai daca te iubeste cu adevarat si tu nu il mai iubesti, o sa fie foarte greu deoarece o sa te caute daca te vede pe drum sau pe strada nu o sa te lase in pace, iti da sms-uri mereu te suna, chestii din astea. Stiu ca nu este prea placut dar... Dai motive sa nu te mai placa cum ar fi :

1. INSALAL este cea mai buna modalitate.

2. Injura deoarece fetele nu prea injura intelegi? Fate urata cand vine la tine acasa imbracate urat nu te mai machia. Daca propune un loc in care sa iesiti spune-i ca nu vrei, sau daca insista du-te si spune ca nu iti place locul sau ca nu iti place mancarea, sau bautura.

3. Minte-l.

4. Fa-i cunostinta cu alte fete.

5. Daca te desparti de el intr-un final iti sugerez sa schimbi numarul de telefon si dai ign pe mess si scoate-l de pe facebook sau hi5.

6. Evita-l sau daca va intalniti accidental fate ca nu l-ai observat sau fate ca nu il vezi. Daca el nu te vede mai bine laughing ca poti sa fugi laughing.

7. Daca vrei intr-un mod mai NORMAL incearca sa ii explici, daca te-ai indragostit cu timpul de cineva spune-i ca ai gasit pe alt cineva. Sau ca numai poti sa il minti adica tu stai cu el si il iubesti pe altul.
SUCCES.

| Minnye10 a răspuns:

Doamnee, voi nu va ganditi ca daca ea nu il mai iubeste de ce sa stea cu el? din mila, sau ca spuneti voi?

| Siim a răspuns:

Si eu aceeasi problemalaughing numai ca asta cu care sunt a avut si o tentativa de suicid....doar pentru ca nu am mai vrut eu sa fiu cu el...happy Acum stau cu el doar din milahappy

| NewDoctor a răspuns:

Incepi sa il injuri, tra la la. Spune-i numai cuvinte care il dor.

| Zuzulina2000 a răspuns:

Foarte greulaughing

| Biencutza_1155 a răspuns:

Nu stiu sigur daca te va ajuta, dar am avut o prietena care a trecut prin aceeasi problema ca si tine.a fost prima iubire a unui alt prieten de al meulaughing si ei s-au despartit, dar el tot nu a vrut sa renunte la ea...ei bine sfatul meu este sa nu ranesti baiatul care chiar are sentimente sincere pentru tine si lasa-l pe el sa realizeze ca nu va potrivitihappy