| Cristina444t a întrebat:

Sunt slaba si vreau fundul mai bombat, ce sa fac? Dau funda

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Baga genuflexiuni, incepi cu 20-30 si zilnic cresti cu cate 5-10. Eventual poti folosi dupa un timp si greutati ca sa fie mai mare efortul.
Incearca si sa ai o alimentatie bogata in proteine (aici nuintra doar carnea, google it si o sa vezi si legume si alte alimente care contin)

| Violleta2022 a răspuns:

Te-ai mai putea ingrasa un pic, ca sa mai creasca si poponetul ori, ti-ai putea face un implant cu silicon in poponet.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poti face nimic altceva in privinta maririi/bombarii c#r#lui, in afara de a-ti baga implanturi fesiere laughing

| aXy99 a răspuns:

Du-te la sala. Fundul este un muschi (doi de fapt, muschii fesieri). Ca orice alt muschi, poate face HIPERTROFIE. Adica sa creasca. Du-te la sala, consuma ceva mai multe proteine si kcal si cu timpul iti va creste.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe YouTube exerciții pentru un fund mai bombat sau daca nu vrei sa faci atatea exerciții ai putea sa faci in fiecare zi cate 10-15 genuflexiuni. Eu sincer fac genuflexiuni in fiecare zi si de cand tot le fac se vede o diferenta.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Bagi plastic

| THeodg a răspuns:

E o metoda ce te poate ajuta sa-ti faci fundul mai bombat si sani mai mari dar daca nu te ti de ea vei avea de regretat daca inca te intereseaza eu iti zic. Trebuie sa mananci mancare ce contine mai multe grasimi si proteine cum se vede de obicei ca femeile ce sunt foarte grase au un fund mare si sani tot asa DAR ai nevoie de un abonament la sala si sa lucrezi toate grupele de muschi mai putin fesele si sani, dupa un timp cand vor incepe sa creasca trebuie sa lucrezi la sala toate grupele de muschi dar fesele si sani mai putin dar nu stiu cat timp. Mult noroc

| anonim_4396 a răspuns (pentru THeodg):

Nu e obligatoriu ca toate fetele/femeile grase sa aiba si forme bune. De ex eu am doua prietene, amândouă sunt grase, dar una dintre ele are sani mici si fund mic, pe cand alta are sani foarte mari si fund mare.

| Sarmale255 a răspuns:

Fa-ti un iubit sa te plesneasca pana se umfla