| sillvana a întrebat:

Sunt suparatasadbaiatul de care imi place s-a impacat cu fosta lui prietena.l-am cunoscut acum vreo 2 saptamani cam asa.lui i-a placut de mine, a vrut sa fie cu mine dar nu m-a intrebat personal a pus pe o prietena de-a mea sa ma intrebe.si eu am zis ca nustraight facenu stiu de ce am zis ca nu..si acum el s-a impacat cu fosta lui prietena cu care este de 6-7 luni impreuna.am incercat sa nu mai ies pe afara pe acolo pe unde stiu ca umbla el ca sa nu il mai vad, am incercat sa fac lucruri care sa ma faca sa nu ma mai gandesc la el.imi place mult de el si mereu ma uit la pozele luilaughing...ce sa fac? am aproape 16 ani pentru cei curiosiwinking

4 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat cam la fel.L-am refuzat printr-o prietena dar cred ca daca eram fata in fata era diferithappy.Eu zic ca s-a impacat cu fosta prietena pentru ca tu l-ai refuzatwinking.Eu zic sa iesi cu prietenele tale pe acolo pe unde iese el de obicei pentru ca doar asa o sa va mai vedeti:*.Mai vorbeste cu el si da-i semne ca iti place de elbatting eyelashes. Sunt sigura ca si el simte la fel si fosta prietena e doar cineva care il consoleaza mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| SakonSIUkon a răspuns:

Incearca sa il cuceresti cumva, sa-i devi o prietena foarte apropiata intai si poate se mai cearta inca o data cu fata aia daca s-au certat odata nu vad de ce nu ar faceo si a 2 a oara.

| ღSოiℓεFօгMεεღ a răspuns:

Stiu situatia, dar nu din esperienta mea, dar asta nu conteaza. Din curiozitate vroiam sa te intreb de ce l.ai refuzat prima oara? si daca este pentru ca a pus pe altcineva sa te in trebuie inteleg. Ar trebui sa vorbesti cu el si sa ii explici, probabil va intelege si daca o sa renunte la prietena lui inseamna ca tine la tine, pare ciudat, adica dupa doar 2 saptamani, dar poate este mai sensibil. Incearca sa mai afli informatii despre el si vei stii daca sa risti pentru el sau nu. Succes! :*