| MihaiDan97 a întrebat:

Sunt tare curios si putin nedumerit,de craciun m-am certat cu o buna prietena de-a mea si dupa saptamani m-am impacat cu ea si nu am mai vorbim, in cearta aia mi-a spus ca o las in pace si sa caut alte tipe.Cand a inceput scoala,nu prea am mai bagat-o in seama,o mai salutam si o mai intrebam cateodata ce face,dar in saptamana asta mi-a dat mesaj mascate cred adica de ex. ai facut exercitul ala la matematica si ea stie ca nu imi plac mesajele si o sun vorbim cate putin si inchid eu ca nu prea mai vreau sa vorbesc cu ea si ma suna eu nu raspund ca imi tin telefonul pe silentios si imi spune ca nu a sunat ea,a fost din greseala, ce poate fi?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca fata te place si cauta pretexte pentru a vorbi cu tine

Răspuns utilizator avertizat
| Memet1 a răspuns:

Salut parerea mea oricat de mica ar fi are mintea de 10 ani