| Ovidiu200 a întrebat:

Sunt timid ( în ultima vreme mi-am dat drumu ), cuminte toată lumea se poarta frumos cu mine, ii ajut pe colegi când au nevoie, romantic si foarte sensibil, respect fetele, sunt rocker ( îmi place la nebunie rockul bine nu ma îmbrac ca ei ) nu fumez, nu ma droghez și nu beau, nu am înjurat în viata mea.

No ce spuneți de caracteru asta cam ciudat asa-i?

PS: Am 17 ani
PS1: Pun întrebarea pentru ca sunt uni care ma fac în toate felurile

Răspuns Câştigător
| yournameplease a răspuns:

In primul rand sa nu crezi ce spun aia care te fac in toate felurile. Am si eu niste nesimtiti care critica incontinuu lumea, chiar si pe mine. Te adimir pentru ca esti o pesoana sufletista, educata cu care lumea se intelege bine. Insa nu imi place ca ii asculti pe aia si ti-ai pierdut increderea in tine. Nu iti pune intrebarea tie, fiindca problema nu pleaca de la tine ci de la ei. Sunt cam frustati, ce zici? Mai bine ignora-i sau da-le niste replici inteligente, important este sa nu te simti prost. Caracterul tau nu are nimic. PS: Iti spun asta pentru ca si eu am trecut prin momente asemanatoare dar mi-a venit mintea la cap si acum sunt mai mult independenta.

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Bagă-i ( în gând ) în ******* mumelor lor!

| Dash a răspuns:

Si fac pariu ca cei care te fac in toate felurile sunt COCALARI
Am dreptate?
Stiu ca asa fac cocalarii cand intalnesc Rockeri. Dar nu trebuie sa-i bagi in seama, fiindca ei atata stiu, atata pot si atata fac...

| Narcis2007 a răspuns:

Nui ciudat...e foarte bun, si eu sunt asalaughing

| DragosMentol a răspuns:

Adica>? ce legatura are asta cu categoria Dragoste/Sex?
Pei na esti o fire ok, cam pampalau pentru aia care sunt exact opusu tau(far suparare,dar nu te ridici la grd de smecher,adica sa injuri,sa fumezi, sa bei, sa nu ajuti decat prietenii ff buni) deci prin urmare esti nici Rau nici BN intre.
1.Mai lucreaza la timiditate(fii mai tupeist, ca altfel ajungi sub talpa la toti)
2.Esti un prieten ideal pentru o fata(subliniez prieten nu iubit)

| Miley a răspuns:

Nu stiu de ce ai fi ciudat.Mie mi se pare dragut cea ce facihappy.

| paynehunter a răspuns:

Si eu sunt la fel, sunt pacifist, chiar daca nu arat ca unul.Nu as lovi nici o masca,mi-e mila.Dar am mult de pierdut, e mai bine sa fii golan, decat asa cum esti tu acum.

| EyesSad17 a răspuns:

Wow te admir continua asa

| WhatMeanLove a răspuns:

Chiar esti tare! Continua tot asa!

| Andrutsa15 a răspuns:

Deci. nu esti ciudat deloc, esti " Baiatul Model ", fata de ce nesimtiti sunt in ziua de azi. oh go on, tine-o tot asawinking

| Cathyy a răspuns:

Esti rocker si nu injuri? :-s
Sigur nu esti unu de ala pacifist rau si happy all time?

| Liviu_2320 a răspuns:

Nu nu e ciudat doar ca uneori trebuie sa ii deosebesti pe aia care merita respectul tau si pe cei care nu il merita deoarece lucrurile se pot transforma din rau in tragic si intr-un fel cu cei care nu merita respectul tau (dupa parerea ta si dupa felul de a se comporta cu tine ) trateazai ca atare adica incearca daca ei te injura si din nefericire nu le poti face nimic incearca ori sa ii spui cuiva ori trateazai cu indiferenta sau daca ai puterea de a le face ceva si daca incearca sa dea in tine nu te lasa mai prejos da si tu...