| Ovidiu200 a întrebat:

Sunt timid ( în ultima vreme mi-am dat drumu ), cuminte toată lumea se poarta frumos cu mine, ii ajut pe colegi când au nevoie, romantic si foarte sensibil, respect fetele, sunt rocker ( îmi place la nebunie rockul bine nu ma îmbrac ca ei ) nu fumez, ma ma droghez și nu beau, nu am înjurat în viata mea.

No ce spuneți de caracteru asta cam ciudat asa-i?

PS: Am 17 ani ( 01.04.1994 )

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tine-o tot asa, ca-i bine.

| LifeInColors a răspuns:

Ziua ta de nastere ii 1 aprilie ce mai vrei?laughing

| LifeInColors a răspuns:

Nu la asta ma refeream, Tu estifarsa :p

| Digital112 a răspuns:

Esti tipu perfect pentru GAYstin Bibar.

| quest_6999 a răspuns:

Ha,tu esti la fel ca mine aproape happyDoar ca eu nu ma droghez si nu consum iarba sau alte prostii, nu fumez, beau da...de injurat, mai injur dar o fata nu as injuro niciodata decat daca si-o merita, in rest ai caracter la fel ca mine happy

| iJustWannaDance a răspuns:

Ooooooo, nu era nevoie sa pui data nasterii in paranteza!

spune adevarul... vrei sa te lauzi cu faptul ca esti nascut de ziua pacalelilor?!?!?!?!winking :*

eu nu am nici o problema cu caracterul tau. ba chiar mi se pare ca esti unul din baietii aia misteriosi cu care mi-ar place sa ma de-a face. vreau sa sp ca am un amic asemanator cu tine, si e f de gasca.

si, in fond, ce iti pasa tie de parerea altora?

happy fiecare cu gustul sauwinking

:*:X:*:X

| fazu a răspuns:

Ba ****. lasate si vino la mare.in club cu mine.si iti dau o vodka si o sa te simti mai bine

| Ovidiu200 explică:

@LifeInColors Nu e farsa dacă te referi la asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai esti si "modest" pe deasupra laughing trebuia sa spui din start ca faci reclama si nu ai cine sa te promoveze laughing

| Antikrist a răspuns:

Ai un caracter de smarald...asa cum foarte putini il au, te inteleg, si iubitul meu seamana(ca si caracter) cu tine.Te sfatuiesc sa nu te schimbi si sa nu-ti pese ce zice lumea.Eu credeam ca nu o sa gasesc niciun baiat cu care sa ma inteleg si care sa ma accepte asa cum sunt,dar m-am inselat, si eu iubesc rock-ul si sunt diferita de ceilalti prin multe trasaturi, ba chiar sunt respinsa de foarte multi.Caracterul tau e minunat si atat timp cat tie iti place, nimic nu mai conteaza!

| Simplu_2399 a răspuns:

Semanam mult, in afara de partea cu bautul si drogatul, de fapt nu ma droghez(iarba se exclude) iar de baut poate o bere cand ies de la munca, dar ai uitat sa spui ceva, sau cel putin asa sunt eu, sunt foarte calm si ma inteleg bine cu toata lumea, si am enervez foarteeeeeeee greu, dar sa te feresti de mine can o fac laughing