| stefan_8760 a întrebat:

Sunt rocker, prietenii mei sunt la fel, ma imbrac ca atare, am plete, fumez, beau, ma droghez ( in limita posibilatatilor ). Are cineva ceva impotriva mea?!

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Nu. Eşti de-al meu.

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Nu stiu ce credeti voi baieti, dar aici cam pute. >.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @stefane! De ce să am ceva împotriva ta? Mă gândesc însă că dacă puștiul meu ar fi făcut toate astea ar fi mâncat pui cu tot cu fulgi. Ești la vârsta experimentelor, dar ai grijă cu drogurile și cu alcoolul până nu va fi prea târziu. Părerea mea este că ai atâtea alte posibilități și nu strică să te mai scuture prietenește cineva.
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ok, am inteles. Acum, trezeste-te si bea-ti laptele cu cacao, du gunoiul si vezi daca n-are mama nevoie de putin ajutor prin casa.
La varsta ta, probabil ca ce ai insirat aici, plin de teribilism, e doar o aspiratie. Mai gandeste-te! Nu tot ce zboara se si mananca si nu orice zgomot e muzica. Ah...si nu toate ierburile sunt bune.

| 985436982 a răspuns:

Asa si daca boschetarul de sub pod fumeaza, bea, se drogheaza si are plete inseamna ca e rocker? Ne faci de rusine.

| lunarwolf a răspuns:

Da,dragă,iete că eu am! :-l

Cum te dai tu drept rocker?
Vorba lui Edd,un wannabe. oh go on

Dar dacă ești cu adevărat,nu, n-am nimic cu tine, doar pentru că așa sunt și eu.XD

| Iulissa a răspuns:

DA.esti hamdicapat

| Edd_4925 a răspuns:

E grav daca asta e imaginea ta asupra rockerilor. In concluzie DA, am ceva impotriva ta...esti un wannabe.

| AleBale a răspuns:

Tu esti zana!

| Iisusa a răspuns:

Eu n-am nimic, dar ai grijă cu ierburile, că s-ar putea să te trezeşti la uşă cu vecinul nervos că i-ai stricat gazonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești tu rocker my ass. Ai pus întrebarea asta în bătaie de joc. Cred că ești troll. Ai vrut să stârnești conflicte, crezând că lumea îți va face observație și vor veni și alții împotriva primilor și va începe un alt război rockeri-maneliști. Hai taci tu, șmechere.

@EvilBite să înțeleg că și tu te droghezi, la vârsta ta/noastră? Nu aveai 14 ani? Să nu crezi că te-am întrebat cu răutate...

| CucuBauContSters a răspuns:

Esti unu de al meu; x!

| CucuBauContSters a răspuns:

Stii sa iti traiesti viata. [m]