| szmotovio a întrebat:

Sunt uimita
am avut o relatie cu cineva, ne am despartit pentru ca el sa cuplat cu alta. urat din partea lui stiu... dar cum nu prea ma interesa pers lui, nu m a afectat foarte mut.
ne am intalnit intr o zi la facultate(amandoi suntem la master)si.m-a sarutat.bineinteles ca m am tras si era foarte uimit...ca de ce ma ferescsad
in fine... e clar ca omul nu stie ce vrea
si acum abia daca ma mai saluta cand ne vedem

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Si care e intrebarea?

Il mai vrei inapoi? Crezi ca mai aveti vreo sansa?

Eu cred ca mai ai ''o sansa'' sa fi luata de fraiera a doua oara.
Stii vorba ceea: Fool me once,shame on you, Fool me twice, shame on me!''.

Da-i neext!

| Anet a răspuns:

Poate ca stie ce vrea, si anume vrea sa se asigure ca in cazul in care relatia cu noua lui iubita merge prost are la cine sa se intoarca; app care e intrebarea?:-s

Răspuns utilizator avertizat
| Niros19 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Ionut_2962 a răspuns:

Bun si cu ce te putem ajuta?
Aici ai dreptate foarte urat din partea lui dar pana la urma asta face parte din noi din a fi barbat nu ne putem limita happy

| dinuciprian21 a răspuns:

Deci nu ai fost afectata de despartire dar se pare ca esti afectata de atentia lui...Nerelevant