| spad3r a întrebat:

Sunt undeva salvate conversatiile pe mess? (scuze categ) funda

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca ai Windows XP, poti sa gasesti mesajele din arhiva salvate in directorul C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\Nume cont\Archive\Messages. Arhiva este salvata sub forma de fisiere cu extensia.bat pe care le poti decoda folosind programul Yahoo Messenger Archive Reader care poate fi downloadat de la urmatoarea adresa http://storage0.dms.go4it.ro/media/2/84/1999/3168043/4/archive-reader.exe
O zi buna! :)

| IrenneDrt a răspuns:

Daca ai setat sa le salveze, da.
Intra sus unde scrie Messenger-Privacy Options si apoi Archive.winking
succes

| Agentulx a răspuns:

Daca ai dat sa o salveze da, daca nu nu happy
Messenger/Preferences/Archive.

| ingerpierdut_1062 a răspuns:

Da conversatiile sunt salvate la mesage arhive acolo vazi toate conversatiile pe care le-ai avut iar dc nu doresti sa le mai ti le poti sterge