| dani123456 a întrebat:

Sunt urat si am o iubita foarte frumoasa. Nu stiu ce a vazut la mine, ca nici bogat nu sunt. Am impresia ca toata lumea se uita la noi si spune "Pacat de saraca fata! ". Si pe langa asta parca nu ma simt prea in largul meu cand vad ca toti barbatii se uita la ea. Imi este teama sa nu ii fie si ei rusine cu mine. Nu stiu ce sa ma mai fac, sunt deprimat. sad

22 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Daca si ea te iubeste, tine la tine, ar trebui sa fii mandru ca ai o iubita asa frumoasa

| Amelya02 a răspuns:

Pe ea nu o deranjeaza cu absolut nimic, si nici pe tine nu ar trebui sa te deranjeze. happy

| MasterYoda a răspuns:

Poarta o punga

| ReiVaN a răspuns:

Daca tu nu ai bani si ea sta cu tine inseamna ca ori a pierdut vreun pariu ( joke laughing ) inseamna ca tine la tinehappyfrumoshappy inseamna ca esti un baiat foarte ok.

| s3byk91 a răspuns:

Mai prietenas nu are rost sa fii deprimat. nu cred ca a zis cineva ca esti urat. o vezi mult mai frumoasa decat tine pentru ca esti indragostit pana peste cap. daca erai urat tare nu statea cu tine gandeste-te si tu putin, e logic ca ai ceva ce nu au altii si ca iubita ta a descoperit asta. ar trebuiii sa fii mandru de ea si de tine in acelasi timp. nu trebuie sa fii deprimat deloc. bafta pretene.

| StorrY a răspuns:

Daca ii era rusine cu tine demult punea capat acestei relatii, dar cred ca e a vazut in tine ceea ce a cautat demult si poate ca esti urat fizic dar nu vei fi niciodata urid moral. poate de asta te iubeste. nu te uite ce spun cei din jur important ca ea te iubeste...

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Soarta!laughing). Ho ma ca daca acea fata tine mult la tine nu te va parasi si mai mult conteaza aspectul moral decat cel fizic.

| NeimaginabilA a răspuns:

Mai, asa o prietena mai rar, si eu as vrea una, nu ca mi-ar pasa daca e frumoasa sau nu dar ca sa nu-i pese deloc cum arati la exterior, este ceva.....rar intalnit.
Oricum, lumea este invidioasa pe tine, dar sa stii ca tu esti frumos, foarte frumos, numai ca tii rusine s-arati asta, ar trebui sa stralucesti de tine insuti, numai atunci adevarata ta frumusete va stralucii atata de tare incat si acesti idioti o vor vedea.

| cinenuvedenustie a răspuns:

Asta-i pacaleala de 1 Aprilie laughing

| Wowhow a răspuns:

Din moment ce e iubita ta si iesiti impreuna in public, inseamna ca nu ai de ce sa te temi. Din contra, faptrul ca a acceptat sa iasa cu tine in ciuda acestui aspect al tau ar trebui chiar sa-ti dea o mai mare incredere in tine si in personalitatea ta sincera. Poate la tine ii place ca o respecti, ca tu vezi cu adevarat cine e ea cu adevarat, ce persoanlitate are, ca nu o tratezi ca pe un obiect cu care te lauzi, ca nu o vrei numai pentru aspect. Felicitari si bafta in continuare!happy

| katherinne a răspuns:

Hei.Tot ce conteaza e ca ea iese cu tine in ochii lumi, si nu uita ca nimeni nu este perfect.Fiecare e frumos in felul lui, frumusetea e trecatoare, ce ai in suflet e tot ce conteaza iar daca tu tii la ea si ea tine la tine nu vad de ce trebuie sa ai asemenea ganduri.Important e sa fii tare si sa nu te uiti dupa asemenea chestii. Good look>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce iti pasa ce spune lumea? Daca ii era rusine, nu statea cu tine.Inima nu intreaba de bogatie materiala.Nu toate fetele sau femeile alearga dupa bogatii materiale.Intelegerea conteaza cel mai mult in relatie.Mult noroc.

| aragon90 a răspuns:

Conteaza carcterul nu imaginea conteaza si imaginea dar putin

| vasic a răspuns:

Poti sa te desparti de ea daca nu poti trai cu gandul asta. Desi ar trebui sa fii mandru de tine.

| SoniaRocs a răspuns:

Hey. ea te-a ales pe tine, deci poate ca doar tu vezi ca esti urat, ea te vede altfel! Incearca sa nu fii gelos pentru ca se uita si altii la ea, in fond ei raman cu privitul, tu esti cel privilegiat!

| ღღღFloryღღღ a răspuns:

Fata aceea cred ca are motive bune de te-a ales pe tine :poate nu esti chiar asa de frumos cu spui tu dar da-mi voie sa te contrazic pentru ca fiecare om e unic si frumos in felul sau.Si cred ca pentru ea nu a contat aspectul fizic si poate a contat ce ai tu in interiorul tau asa ca fii mandru de tine si de fat pe care o ai langa tine si nu mai fii deprimat. Succes!

| stefffy a răspuns:

Desparte-te de ea, nu stiu ce a vazut la tine, daca o iubesti o lasi sa fie fericita in bratele cuiva pe masura ei.

| andreachocolate a răspuns:

Cu siguranta nu ii este rusine din moment ce se expune cu cu tine...si daca nu te`ar iubi nu ar sta cu tine

| bibicutza a răspuns:

Inseamna ca nu a vazut frumusetea exterioara ci interiara eu cred ca te apreciata asa cum esti nu te da batut nu merita sa o pierzi. fi multumit de ceea ce ai si ti se cuvine

| nyknyk a răspuns:

Din moment ce ea e cu tine ce mai conteaza ce spun alti? inseamna ca se simte extraordinar in pat cu tine si va potriviti asta conteaza cel mai mult.si nu mai fi copil daca e langa tine te place enorm.nu conteaza infatisarea, conteaza sufletul.bafta in continuare. aveti grija unu de altul.

| Utah99 a răspuns:

Pai daca te iubeste nu ii pasa ca esti urat... apoi de ceilalti nu te intereseaza ca poate li ciuda.winking

| dani123456 explică:

Va multumesc din suflet pentru incurajari! Chiar aveam nevoie