| tslex a întrebat:

eu sunt urat dar am avut niste prietene foarte frumoase.nu inteleg ce au vazut la mine. cateidata cand ne plimbam prin oras aveam impresia ca toata lumea zicea" vai saraca fata sta cu unul ca asta"? sau o fi doar in mintea mea asta?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ei lasa doar nu esti mai urat ca dracu, cred ca totul e in imaginatia ta si prietenele au stat cu tine pentru ca te-au vazut frumos in interior probabil sau pur si simplu te-au placut asa cum esti

| Demonull a răspuns:

E lasa, e mai nasol sa fii frumos si sa traga la tine toate animalele paduriitongue

| AleCsuţaa a răspuns:

Şi dacă cineva ar spune ceea ce crezi tu, ce? Dacă ai avut iubite/prietene frumoase înseamnă că eşti frumos şi pe exterior şi pe interior. Şi de ce să bagi în seamă oameni care ca să se simtă mai bine îşi bat joc de alţii? Tu cu siguranţă nu eşti urât. Poate ai defecte, dar toţi avem. Aşa că : Don' t worry, Be happy! happy