| Moanalalisa a întrebat:

Eu am labiile mici mai mari decat labiile mari.Nu am o problema în a spune asta in schimb am o problema cu parerea baietilor despre labiile mici mai mari.Ma simt putin incomfortabil în legătură cu acest aspect.Mi-a luat cam 2 luni sa ma obiscuiesc cu ideea ca e ceva normal si acum sunt constienta de asta, dar vreau sa stiu si parerea câtorva băieți

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Mie nu imi plac, dar pot face un sacrificiu daca persoana respectiva este ok din restul punctelor de vedere. Chill.

| Moanalalisa explică (pentru Frank51):

Voiam un raspuns de genul, multumesc mult de tot.Chiar apreciez raspunsurile sincere si sunt ușurată sa aflu ca nu conteaza chiar atat de mult. Devine frustrant sa auzi chestii cum ca "Dacă ai labii mari inseamna ca ai km multi " sincera sa fiu nu am km deloc, deci ma simteam jignita cand aud asemenea cuvinte

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar tu chiar crezi ca asta ne intereseaza pe noi

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta pentru baieti, masura labiilor pasaricii tale.

| mihai69 a răspuns:

Eu chiar le prefer - e mai mult de „mestecat" când lucrez cu limba pe acolo. tongue

| ywar a răspuns:

Auzi, da pot sa gust eu dulceata buzelor?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Nu e nici o problemă.

| Alexandru250201 a răspuns:

Sincer, din punctul meu de vedere nu arata la fel de bine ca cele invers dar sunt ok si asa, pasarica sa fie?

| suiramvl a răspuns:

Pune o poza