| jaka_7600 a întrebat:

Sunt vergin si am prietena dar ea vrea sa se casatoreasca virgina ajutor

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Probabil ca tu nu vrei sa te casatoresti virgin si ai vrea sa o dezvirginezi pe ea. Daca ea e hotarata sa se pastreze pana in noaptea nuntii, nu prea ai ce-i face prietene...

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci asteapta sa te casatoresti ciumegule.

| lolly a răspuns:

Atunci asteapt-o

| shtephie a răspuns:

Mai intai invata romana: virgin

| WooLove a răspuns:

Este Old School atunci. O iubesti? o astepti daca da, daca nu te duci la alta si asta este. succes!

| georgiana_1403 a răspuns:

Pai daca ti la ea mai stai si asteapta cateva luni sau chiar un an. in acest timp comporta-te cu ea f frumos, arata-i ca tu esti cel care merita sa fie primul si sigur o va face cu tine. dar trebuie sa ai rabdare cu ea. dupa cum am mai spus asta daca ti la ea si o poti astepta, daca nu las-o si cauta o fata care sa vrea. oricum ce a zis ea a zis doar asa pentru ca daca te porti frumos cu ea o sa o faca cu tine. sper ca ti-am fost de folos. bafta!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cel mai bine e ca agramatii de voi sa nu faceti sex niciodata. SI asa e tara plina de prosti!

| alexandra_2771 a răspuns:

laughing)
eh...soarta.o sa fiti amandoi " vergini " laughing

| noescape a răspuns:

Off saracutu de tine...cand mori?

| liviu18_3718 a răspuns:

Precizeaza te rog Anii ei/tai.Nu stiu.Mai multe detalii!