| anonim_4396 a întrebat:

Fundita la cine ma ajuta. cum sa il fac pe fostul meu prieten sa se intoarca la mine? sa ii spun ce simt? am fost impreuna 3 zile apoi el a spus ca o iubeste pe fosta lui prietena dar eu nu cred, daca o iubeste dc nu e acum cu ea?
eu il vreau inapoi ce sa fac?

1 răspuns:
| kta1431k a răspuns:

Buna,un raspuns ar fi uimirea mea fata de problema ta,(...)de ce sa faci sa se intoarca pe cineva ce nu stie sa aprecieze o femeie? incerca pe viitor sa gasesti pe cineva ce stie sa arate adevaratele sentimente fata de tinewinking Iti urez numai bine