| Gandurinegre21 a întrebat:

Dupa cum stiti se apropie Ziua Indragostitilor si as dori si eu sugestii pentru cadoul pentru prietena mea. Buget nelimitat, dar nu exagerat, suntem de 2 saptamani impreuna, nu o sa-i iau luna de pe cer, nici daca o merita!laughing

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Nici-un cadou nu are farmec daca nu ii oferi si luna de pe cer.

| ddoorrxxyy a răspuns:

Acm depinde cum e ea ca persoan cel mai frumos ar fi sa cumperi o colal sa scrii pe ea o poezie de dragoste facut de tine sau ceva romantic sa o arzi la margini sa o dai prin nisip si asat ii va da un apect de papirus vechi e ceva foarte aparte

| alexutza2002 a răspuns:

Ii poti lua:
Un parfum;
O bratara;
Un lantic;
O geanta;
Un buchet de trandafiri rosii;
Un ursulet de plus;
Un ceas;
2 perechi de cercei;
Lumanari sa faci o seara romantika;
O felicitare.

Funda?