| Paul13 a întrebat:

Care ii de acord cu mine Mai nou la toate fetele le plac de baietii care ba au bani ba sunt smecheri, dar noi restul ce sa facem? Sa spargem o banca, sa fim niste smecheri nesimtiti?

Răspuns Câştigător
| WhisperSsS a răspuns:

Eu sunt fata! Si pot sa zic ca intr-un fel ai dreptate... Nici eu nu le inteleg pe fetele care se dau in vant dupa baieti plini de bani si de fite.

Te inteleg perfect! Asta simt si unele fete. Simt ca majoritatea baietilor au in gand numai fete frumoase, carora sa le placa distractia, destrabalarea si care sa aiba forme si mai stiu eu ce...
Eu zic ca tu ar trebui sa iti arunci privirea si spre fetele mai "simple" si ai sa realizezi ca ele niciodata nu se vor gandii la baieti smecher, fitosi si cu multi bani.
Tu nu te uiti unde trebuie! Iti zic ca nu toate suntem la fel. Cum nici voi nu sunteti toti la fel.

Sper ca o sa iti dai seama ca nu toate sunt asa... Ai grija te tine!

| Paul13 explică (pentru WhisperSsS):

Stiu dar e mai greu de gasit una, oricum mersi

| WhisperSsS a răspuns (pentru Paul13):

Ba nu este deloc greu... Iti spun sincer, daca ai sa o intalnesti pe acea " fata " ai sa stii din prima. Trebuie doar sa ai rabdare. Si nu incerca sa le ataci pe aceste "dive" care au ochii doar pentru baietii smecheri si bogatii pentru ca n`ai sa obti niciun fel de rezultat. O fata cu adevarat buna nu are doar ochii, are si suflet si minte happy...

13 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

No comment parerile st impartite! Eu nu caut nici bani, nici smecheri cu basini in cap.Parerea mea :mintea face totul.

| yourfriend111 a răspuns:

Nu o sa te placa niciodata o fata daca nu ai si tu un caracter puternic. Pentru o fata frumoasa lucrurile importante sunt urmatoarele:
-sa fi bine vazut de prieteni ei.
-sa se simta in siguranta langa tine
-sa arati bine
Asigurate ca ai toate cele de mai sus si o sa ai ce fata vreiwinking.
Si pentru toate fetele care spun: "vreau un baiat care sa ma iubeasca, sa tina la mine si sa se poarte dragut."
Nu vreti asa ceva, vreti sa nu va fie rusine cu "iubitul" vostru.

| SakonSIUkon a răspuns:

Da eu sunt.

| Vibrations a răspuns:

Doar fetele urate nu sunt materialiste. De ce? Pentru ca nu se uita bogatanii la ele. Si daca ne gandim mai bine, in subconstient sunt si ele materialiste, dar sunt constiente ca nu pot emite pretentii datorita aspectului fizic precar. Bafta la incercarea de a te imbogati!

| Paul13 explică (pentru Vibrations):

Sunt gata sa sparg o banca daca ma ajuti iti dau jumatehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Paul13):

Te ajut eu am si prieteni politistirolling on the floor dar impartim bani

| WhisperSsS a răspuns (pentru Vibrations):

Dupa cum ai spus tu daca stam bine sa ne gandim si baietii sunt la fel de profitori. Oricum stiu ca imi vei spune ca "Nu toti suntem la fel". Nu mai cataloga toate fetele dupa coperta. O carte buna se cunoste dupa continut! Eu, una, nu vorbesc cu fizicul unei persoane, vorbesc cu sufletul lui.

| Theaxniz a răspuns:

Complet adevarat sunt unele fete asa cum zice WhisperSsS care vor bani dar tu gresesti fiindca te uiti la fetele nepotrivite si nu la cele simple

| catosp a răspuns:

Sa-ti spun eu cum faci : Te duci in bucatarie..iei uleiul de floarea-soarelui.te ungi cu el pe tot corpul ca sa lucesti, apoi iei un topor si te duci in parc, unde gasesti o banca mai aratoasa cu 2 pitipoance pe ea si le spui sa se de-a la o parte din calea ta ca vrei sa fii cool...si apoi incepi sa dai in banca aia pana o spargi..iti dai seama cum pica lumina pe uleiul de pe tine...ar sari toate pe tine.

| Iubiiitzica a răspuns:

Fetele alea nu vor iubire doar baniwinking. O fata adevarata, buna la suflet vrea un baiat dragut, care sa stie sa vorbeasca, sa o iubeasca si sa se comporte cu ea. O fata (c...) vrea bani, avere, dar nu vrea iubire. Alea nu sunt fete, sunt altceva. Nu toate fetele vor bani! Eu una vreau un baiat normal, care sa ma iubeasca si sa ma respecte!

| aleXxX96 a răspuns:

Da frate eu sunt de acord dar uite eu am bani si scuter ca ma 16 ani am si poza la avatar dar nu imi pot face o prietena