| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti de acord cu sexul oral? Cum procedati? Eu unu fac tot posibilul sa o satisfac pe prietena spre deosebire de ea care e un pic mai retrasa/timida cand ii vine randullaughing

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ador sexu oral, e naspa daca prietena ta e timida, fetele astea de obici fug de p*** ca de dracusad, mai bine o imbeti si tio va lua toata in guritabatting eyelashes

| BaiatulAnonim a răspuns:

Sexul oral pe langa importanta lui in preludiul cuplului si pregatirea acestuia pentru actul sexual are rol si in lubrifierea organelor genitale ceea ce e un lucru foarte important atunci cand faci sex. Astfel actul sexual e mult mai placut si comod. @AndreyZz cand vine vorba de sex si/sau sex oral vorbim totusi de o igiena care trebuie mentinuta cu strictete. Eventual nu faci sex daca nu stii inca daca partenerul sufera de vreo boala contagioasa. In concluzie sunt total de acord cu sexul oral, e un factor important si placut.

| bunica18 a răspuns:

Intentia ta nu-i prietenie ci perversitate...si nu-i nimic de ris ci de plins

| seppuku a răspuns (pentru bunica18):

Pff chiar ca esti bunica.Ce e rau in sex oral? Nu e deloc perversitate e placere reciproca.

| bunica18 a răspuns (pentru seppuku):

-winking oare? ce placere poti produce fiintei iubite, persoane pe care o respecti si care intr-o zi va fi mama copiilor tai? Sau poate ca nici nu te-ai ghindit asa departe, ci doar sa te stergi la fund...Intreab-o si pe ea cum se simnte si ce simnte, daca e timida inseamna ca a intuit ca ceva nu e in regula, sau pur si simplu nu-i asa cum si-a inchipuit ea etc

| seppuku a răspuns (pentru bunica18):

Dar nu am obligat-o.Nici macar nu i-am zis sa-mi faca.Pur si simplu s-a simtit ea dupa ce a vazut ca fac eu.Nu stiu ce naiba vorbesti tu acolo, probabil tu crezi ca doar curvele fac sex oral.Du-te si croseteaza...

| bunica18 a răspuns (pentru seppuku):

Sper ca nu ai obligat-o (s-ar numi viol)-winking, nici nu indraznesc sa intreb ce ai facut tu ca sa inteleaga ea asa ceva. Nu acuz pe nimeni, doar spun ca placerea "senzuala" la care aspirati amindoi nu apare cu adevarat decit daca va iubiti cu adevarat nu daca va pervertiti unul pe altul...Intelege cine poate

| pcsick a răspuns:

O fata care face asta, eu o numesc c**** din start. si mai ales. cat de idiot sa fi sa ii faci asta "printesei" tale?

| tesland a răspuns:

Sincer acum...iti face sex oral si apoi tu o saruti, eu nu prea sunt de acord.

| seppuku a răspuns (pentru tesland):

Auzi la astastraight face.De ce sa nu o sarut ma, ca doar mie mi-a facut sex oral n-a facut la altu?

| iarina15 a răspuns:

Da, sunt de acord.

E si ea mica, intelege-o. Nu o critica sau nu-i spune ca nu a facut bine, spune-i doar ca data viitoare va fi si mai bine.

| seppuku a răspuns (pentru iarina15):

Nu am criticat-o niciodata, doar sper cu timpul sa fie mai bine.Ca eu ma strofoc destul de multhee hee.

| iarina15 a răspuns (pentru seppuku):

Ai sa vezi ca asa va fi.

Daca tie ti s-a mai facut si sti cum e, explica-i si ei cum sa tina buzeele sa nu te loveasca cu dintii etc.