| anonim_4396 a întrebat:

Sunteți de părere ca, dacă un băiat îi face oral pentru prima data iubitei ca sa se simtă bine chiar dacă el a avut inainte orgasm și continua o iubește mult?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca fiind corecta si aceasta varianta precizata de tine. De regula cunilitia este efectuata pentru obtinerea placerii si a satisfactiei sexuale a ambilor parteneri in egala masura. big grin

| Invictusman a răspuns:

Da, asta reiese ca o iubește și nu se gândește doar la propriile plăceri.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta nu-i dovada de iubire, ci de satisfactie sexuala.
Un barbat sau o femeie, pot face sex oral, anal si vaginal, fara sa fie implicati sentimental, putand fii o relatie cu beneficii sau chiar una ocazionala.

| SociopatuI a răspuns:

Nu neaparat. Inseamna ca player-ul e fairplay.

| Dintrebare a răspuns:

Relatia sexuala si satisfacerea personala sau satisfacerea partenerului nu au legatura cu iubirea. Sunt lucruri distincte desi se tot confunda intre ele. Dar oricum un partener care isi doreste ca celalalt sa fie satisfacut, este un partener bun.

| darrio2007 a răspuns:

Asta nu este iubire. Este doar o joaca de copii mai mari. Iubirea implica mult mai multe. Dar nu stiti voi asta.

| FantasyBoy a răspuns:

Da, ii arata iubitei lui ca-i respecta feminitatea, e clar ca un impostor sentimental nu va face asa ceva.

| luffypk a răspuns (pentru SociopatuI):

Mi-a placut cum ai zis-o, mai bine de atat nu puteam s-o zic, smrfm. rolling on the floor)))))