| HateganValy a întrebat:

Sunteți pro sau contra împotriva acestui tip de serviciu www.iconsent.dk?
Practic iConsent este o aplicație unde primiți sfaturi sexuale bune și posibilitatea de a vă documenta consimțământul pentru relație.

Spuneți-mi dacă sunteți de acord sau nu cu acest tip de serviciu.

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Dar avem discernământ, putem trece prin filtrul mintii noastre orice aspect legat de viata noastră. Chiar e nevoie de o aplicație? Nu avem creier?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar la noi nu este

| UnDiavol a răspuns:

Eu spun ce părere am este părere mea mizerabil

| danaieladaniela a răspuns:

Nu sunt de acord. Scarbos

| HateganValy explică (pentru danaieladaniela):

Ai putea sa imi spui de ce nu esti de acord?