| blablabla182 a întrebat:

Sunteti de acord cu tatuajele? Daca nu spuneti de ce.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sunt de acord dar nu am de gând neapărat să îmi fac happy nu e una din priorități mele pe viitor happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Cat timp sunt bine realizate, n-am nicio problema.Pana la urma e tot o arta si asta. Putin imi pasa ca e pe hartie, asfalt, ziduri sau piele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://illuminatiwatcher.com/......nati-6.jpg

Vreau şi eu unul cu piramida aia albastră pe încheietura mâinii, doar că pe negru şi foarte micuț :3

| AnnaaaMaria a răspuns:

Mie nu îmi plac deloc cele de pe mâini. În rest, îmi plac tatuajele la cei tineri și dacă ar fi să îmi fac unul, mi-aș face unul temporar. Mi se par oribile tatuajele pe care le văd la bătrâni când începe să se lase pielea

| OchiiCaprui a răspuns:

Da! de ce nu?